Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dla ob................................. Imię i nazwisko.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dla ob................................. Imię i nazwisko."— Zapis prezentacji:

1 Dla ob................................. Imię i nazwisko

2 Instrukcja obsługi żony2 Żona – osoba przeważnie płci żeńskiej, mieszkająca razem z mężem i według pewnych źródeł notoryczne utrudniająca mu życie.

3 Instrukcja obsługi żony3 częste działania chaotyczno – histeryczne łzawe reakcje mające charakter obronny bądź napastliwy niemoc seksualna na widok męża

4 Instrukcja obsługi żony4 generator bólu głowy impulsywne kupowanie zmysł odnajdywania twoich pieniędzy daty i rocznice centrum kontroli przebiegu akcji w serialach brazylijskich centrum kontroli plotek GADANIE GADANIE GADANIE ośrodek oceniania potrzeb do możliwości czyszczenie toalety „ a nie mówiłam ” świecidełka, diamenty, biżuteria W główce typowej żony znajdujemy:

5 Instrukcja obsługi żony5 Podczas nabycia żony, w komplecie otrzymujemy teściową. Dla bezpieczeństwa i spokoju radzimy teściową umieścić osobno, najlepiej jak najdalej od domu ( sugerujemy inne miasto, a nawet drugi koniec Polski ).

6 Instrukcja obsługi żony6 Żonę można używać różnorodnie i zależy to od naszej wyobraźni ( np. w niektórych plemionach afrykańskich żony wykorzystywano w polowaniach – do wywabiania krokodyli z wody ) Panuje fałszywe przekonanie, że można używać żonę jako tanią siłę roboczą : w domu, ogrodzie i na polu. Badania wykazały, że taka siła kosztuje nas fortunę, zdrowie a nierzadko i życie.

7 Instrukcja obsługi żony7 Jeśli spotka nas nieuzasadniona czułość i pieszczotliwość ze strony żony, należy mieć się na baczności. Świadczy to o tym, że żona pragnie nas wykorzystać lub, co gorsza ma coś do ukrycia. Wykorzysta męża nie tak jakby tego chciał, ale do uzupełnienia swojej garderoby, biżuterii, itp.. W przypadku histerii żony, należy się oddalić na bezpieczną odległość ( nie próbować naprawiać – jest to niebezpieczne. Po upływie doby żona ulega samo-naprawie i możemy wrócić do domu.

8 Instrukcja obsługi żony8 Powłoka żony nie mówi nam nic o jej zawartości i umiejętnościach, a nawet może wprowadzać w błąd. Niestety zawartość poznajemy dopiero po nabyciu i nie możemy nic na to poradzić. Atrakcyjna powłoka może jednak bardzo cieszyć.

9 Instrukcja obsługi żony9 Zużycie następuje natychmiast po zawarciu związku i prowadzi do zaskakującej metamorfozy: NARZECZONA ŻONA pachnie jak kwiatuszek - parzy jak pokrzywa ćwierka jak wróbelek - kracze jak wrona urocza żabka - wstrętna ropucha kusi - nie musi obiecuje - maltretuje budzi pożądanie - budzi do roboty niezwykle pociąga - pieniądze wyciąga robi oczko - podbija ślepia pokazuje ząbki - szczerzy kły daje buzi - wali po pysku czarodziejka - czarownica skarb - skarbonka

10 Instrukcja obsługi żony10 Nie umiemy podpowiedzieć, gdzie i jak naprawić żonę. Nie polecamy także korzystania z usług fachowców takich jak : listonosz, hydraulik lub kominiarz. Niestety, wymiana żony nie gwarantuje, że uzyskamy lepszy model.

11 Instrukcja obsługi żony11 Z powyższą instrukcją powinien zapoznać się każdy kawaler lub żonaty, aby mógł rozważyć, czy posiadanie żony ( ewentualne nabycie ) jest mu rzeczywiście niezbędne do szczęścia.

12 Instrukcja obsługi żony12


Pobierz ppt "Dla ob................................. Imię i nazwisko."

Podobne prezentacje


Reklamy Google