Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Młody Obywatel to program, który ma na celu promowanie wiedzy o tym, w jaki sposób można działać na rzecz swojej społeczności. Nasza grupa realizowała.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Młody Obywatel to program, który ma na celu promowanie wiedzy o tym, w jaki sposób można działać na rzecz swojej społeczności. Nasza grupa realizowała."— Zapis prezentacji:

1

2  Młody Obywatel to program, który ma na celu promowanie wiedzy o tym, w jaki sposób można działać na rzecz swojej społeczności. Nasza grupa realizowała ścieżkę: „Lokalni Architekci”.

3  Celem projektu było odmalowanie przystanku w miejscowości Ocieść.

4  Ankieta - tworzenie i przeprowadzenie ankiety wśród mieszkańców Ocieścia.

5

6

7

8

9

10  Celem wizyty było uzyskanie zgody Pana Wójta na remont przystanku.

11

12

13

14

15

16

17  Po zakończonej pracy urządziliśmy ognisko.

18  Poprawiliśmy wygląd przystanku w miejscowości Ocieść.  Nauczyliśmy się pracy w grupie.  Wiemy jak przeprowadzić wywiad, ankietę.  Nauczyliśmy się załatwiać sprawy w Urzędzie Gminy.

19  Projekt był realizowany pod patronatem :

20  Dominika Gajda  Angelika Krzesińska  Wiola Rygalska  Monika Krzosek  Klaudia Kacprzyk  Wiktoria Zgiep  Paulina Wesołowska  Aneta Popiel  Paulina Kowalczyk  Ania Wójcicka  Paulina Szczepanowska  Jakub Kuflikowski


Pobierz ppt " Młody Obywatel to program, który ma na celu promowanie wiedzy o tym, w jaki sposób można działać na rzecz swojej społeczności. Nasza grupa realizowała."

Podobne prezentacje


Reklamy Google