Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Alicja Pikul KrDzTo1014a semestr II. Podczas zajęć z informatyki prowadzonych przez dra Andrzeja Grząkę korzystaliśmy z programów:  Total Commander 

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Alicja Pikul KrDzTo1014a semestr II. Podczas zajęć z informatyki prowadzonych przez dra Andrzeja Grząkę korzystaliśmy z programów:  Total Commander "— Zapis prezentacji:

1 Alicja Pikul KrDzTo1014a semestr II

2 Podczas zajęć z informatyki prowadzonych przez dra Andrzeja Grząkę korzystaliśmy z programów:  Total Commander  Microsoft Office Word  Adobe Acrobat  Microsoft Office Excel Każde ćwiczenia opierały się na innym rodzaju zadań, które rozwijały naszą umiejętność tworzenia własnej strony internetowej poprzez dodawanie hiperłączy do kolejnych ćwiczeń.

3 Naszym zadaniem było utworzenie w dokumencie tekstowym życiorysu składającego się z nieco ponad 3000 znaków.

4 Naszym zadaniem było zapisanie utworzonego przez nas w dokumencie tekstowym życiorysu w formacie.pdf, aby można było otworzyć go w programie Adobe Acrobat Document.

5 Naszym zadaniem było napisanie w programie Microsoft Office Word Document kilku reakcji chemicznych, w których produktami były winyloacetylen i chloropren. W drugiej części zajęć należało narysować w tym samym programie rzut prostokątny walca wydrążonego w środku.

6

7 Naszym zadaniem było utworzenie w programie Microsoft Excel listy studentów grupy To1014 i oznaczenie ich obecności na zajęciach w 5, 12, 19 i 26 marca 2014r.

8

9 Naszym zadaniem było utworzenie listy płac zawierającej kolumny składające się z kwot brutto w koronach szwedzkich oraz złotówkach, a także kosztu uzysków, podatku i wynagrodzenia netto. Kolejnym krokiem było utworzenie wykresu kołowego opierającego się na danych zawartych w tabeli.

10

11 Podczas tych ćwiczeń korzystaliśmy z podstawowych funkcji programu Microsoft Office Excel, takich jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie, średnia arytmetyczna oraz odchylenie standardowe.


Pobierz ppt "Alicja Pikul KrDzTo1014a semestr II. Podczas zajęć z informatyki prowadzonych przez dra Andrzeja Grząkę korzystaliśmy z programów:  Total Commander "

Podobne prezentacje


Reklamy Google