Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gogolin – dobry pomysł na długie lata Inicjatywy Gogolin - 2008 Przedsiębiorczość, Samorządność, Ludzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gogolin – dobry pomysł na długie lata Inicjatywy Gogolin - 2008 Przedsiębiorczość, Samorządność, Ludzie."— Zapis prezentacji:

1 Gogolin – dobry pomysł na długie lata Inicjatywy Gogolin - 2008 Przedsiębiorczość, Samorządność, Ludzie

2 Samorządność Inicjatywy społeczne w sołectwach i dzielnicach

3 Kamionek – prowadzenie przedszkola stowarzyszeniowego Kamień Śląski – przygotowania do urządzenia izby tradycji

4 Samorządność Inicjatywy społeczne w sołectwach i dzielnicach Zakrzów i Dąbrówka renowacja kapliczek i uporządkowanie centrum wsi Obrowiec – rozbiórka trybun i prace porządkowe przy renowacji boiska LZS Obrowiec

5 Samorządność Inicjatywy społeczne w sołectwach i dzielnicach Odrowąż – budowa boiska piłki siatkowej Malnia – sieć Hot spot oraz renowacja dachu kościoła

6 Samorządność Inicjatywy społeczne w sołectwach i dzielnicach Gogolin Gogolin otrzymała dofinansowanie na organizacje Centrum Kształcenia w Malni w wysokości 100 000,00 zł Projekt pod nazwą wioska internetowa - kształcenie na odległość na terenach wiejskich.

7 Samorządność Inicjatywy społeczne w sołectwach i dzielnicach Chorula – budowa altany, I nagroda w konkursie ekologicznym organizowanym przez Górażdże Cement SA. Górażdże – organizacja Parafiady „Odkrywamy nasze dziedzictwo”

8 Samorządność Inicjatywy społeczne w sołectwach i dzielnicach Gogolin Strzebniów – pomoc przy organizacji placu wokół świetlicy Gogolin Karłubiec - organizacja pracowni artystycznej i miejsca spotkań mieszkańców dzielnicy

9 Samorządność Inicjatywa - Boisko do piłki siatkowej W miesiącach letnich oddano do użytku w parku przy ul. Ligonia w Gogolinie boisko do piłki siatkowej ze sztuczną nawierzchnią.

10 Samorządność Inicjatywa - projekt Drogowskazy Szkolenie osób długotrwale bezrobotnych z terenu gminy, zagrożonych wykluczeniem społecznym. Na realizacje projektu Ośrodek Pomocy Społecznej w Gogolinie pozyskał 102 212 zł. ze środków UE. W projekcie bierze udział 15 osób.

11 Samorządność Inicjatywa warsztaty plastyczne w Kamieniu Śl W sierpniu, w szkole podstawowej w Kamieniu Śl. odbyły się tygodniowe warsztaty plastyczne dla uzdolnionych dzieci i młodzieży Gminy Gogolin. W warsztatach brała również udział grupa młodzieży z Mikołajowa na Ukrainie i z partnerskiego miasta Łodygowice, w sumie 46 osób.

12 Samorządność Inicjatywa – międzynarodowa konferencja pedagogiczna Celem konferencji było zapoznanie uczestników ze stanem bazy oświatowej, sportowej i turystycznej i umożliwienie nawiązania współpracy między placówkami.

13 Samorządność Inicjatywa - koncert noworoczny Tradycyjny uroczysty Koncert Noworoczny Gogolin 2008 odbył się w nowej hali sportowej w Gogolinie - Karłubcu

14 Samorządność Inicjatywa – Rady Młodzieżowej Młodzieżowa Rada Miejska podczas Dni Gogolina zorganizowała Zawody Strong man oraz postanowiła pomóc Sebastianowi Wilk, organizując dla niego bal charytatywny, który odbył się 8 listopada w Centrum Konferencyjnym w Górażdżach.

15 Inicjatywa Ścieżka edukacyjna na kopalni w Górażdżach. Na terenie kopalni występuje wiele chronionych roślin (buławnik wielkokwiatowy, podkolan biały, kruszczyk drobnolistny) oraz zwierząt, ptaków i gadów ( łabędź niemy, rzekotka drzewna, sieweczka rzeczna) dlatego z inicjatywy Górażdże Cement SA zorganizowano tam dwukilometrową ścieżkę edukacyjną.

16 Samorządność Ochotnicze Straże Pożarne

17 Ochotnicze Straże Pożarne Pożar zakładu Chespa w Choruli Pożar zabudowań gospodarczych Joachima Matejki w Obrowcu Udział jednostek OSP w akcjach gaszenia pożarów

18 Sport

19 Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy im. B. i Z. Blautów. W turnieju wzięły udział drużyny z Jablunkova, Krapkowic i 2 drużyny z Gogolina. Bieg papieski. Tradycyjnie, w maju, Urząd Miejski i ZRS w Gogolinie organizują tzw. Bieg papieski w różnych kategoriach, dla dzieci i młodzieży, począwszy od przedszkolaków.

20 Sport Cross w kamieniołomie. Triathlon

21 Sport na wesoło Turniej sołectw. W sierpniu, z okazji Dni Gogolina, odbył się III Turniej Sołectw Gminy Gogolin. Sponsorem nagród był m. in. zakład Chespa w Krapkowicach, który ufundował profesjonalne stoły do gry w ping ponga.

22


Pobierz ppt "Gogolin – dobry pomysł na długie lata Inicjatywy Gogolin - 2008 Przedsiębiorczość, Samorządność, Ludzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google