Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„... Są takie czasy przejściowe, między porami roku, między wielkimi zdarzeniami. Jesteśmy świadkami i uczestnikami takiego życiowego przedwiośnia, coś.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„... Są takie czasy przejściowe, między porami roku, między wielkimi zdarzeniami. Jesteśmy świadkami i uczestnikami takiego życiowego przedwiośnia, coś."— Zapis prezentacji:

1 „... Są takie czasy przejściowe, między porami roku, między wielkimi zdarzeniami. Jesteśmy świadkami i uczestnikami takiego życiowego przedwiośnia, coś się dopełniło, a przed nami życie. Legenda jest świadectwem dojrzewania. nieregularny brudnopis twórczy ”szkoły z charakterem”

2 „... Jeśli chcesz znaleźć źródło, musisz iść do góry, pod prąd”

3 „ Szukajcie a znajdziecie”. Szkoła ma być poszukiwaniem wiedzy i kształtowaniem charakteru. Pomaga jej w tym zadaniu,,Legenda”.

4 „ Każdy może tworzyć, a wszystkie teksty są przyjmowane. Często mają błędy, ale czy nie jest to w końcu brudnopis ?”

5 Legenda przypomina o historii, często tej strasznej i okrutnej, ale zawsze o tej, o której trzeba pamiętać. Aby nie powielać błędów...

6 Filozofia jest zamknięta w podstawowych pytaniach, na które szukamy odpowiedzi w naszym życiu. Brudnopis twórczy pomaga w rozwinięciu przemyśleń, podzieleniu się wnioskami.

7 Czasami w,,Legendzie” ukazują się teksty Krzysztofa Rutkowskiego, Leszka Kołakowskiego, Stanisława Duźniaka. Przede wszystkim są w niej jednak przemyślenia ze spotkań z tymi, którzy nas ubogacają.

8 ... zebranie pamięci, czyli „Legenda” Pamięć jest bardzo ważna. Tworzy historię, naszą świadomość, kulturę. Generuje to kim jesteśmy.,,Legenda” stara się nie pozwolić „uciec” pamięci. Zatrzymuje się i rozważa...

9 Legenda oddaje też to, co dzieje się w szkole. Opowiada o jej życiu, o problemach i powodach do radości.

10 Bardzo ważne dla „Legendy” są zdjęcia. Jest to jej nieodzowny element.

11 „Stanowi ona zapis kilku myśli, kilku przemyśleń, które powinny wytrzymać próbę czasu”.

12 „... Jutro popłyniemy daleko, jeszcze dalej niż te obłoki, pokłonimy się nowym brzegom, odkryjemy nowe zatoki.” Legenda jest poszukiwaniem innego spojrzenia

13 „..Popatrzmy wstecz, zastanówmy się nad czymś co jest udziałem nas wszystkich” Legenda jest jak życie, zbiór wypadków, przypadkowych wydarzeń, bardzo rzadko kontrolowanych przez nas w jakimkolwiek stopniu. Życie – koło fortuny, w którym wygrane przeplatają się z niepowodzeniami. Każda „Legenda” wnosi nowe doświadczenie, dlatego mamy nadzieje, że każda następna będzie lepsza, bogatsza i więcej pokaże... Redakcja Legendy ; Ola Kwiecińska, Tomasz Turecki, Wojtek Turecki, Michał Wasilewski


Pobierz ppt "„... Są takie czasy przejściowe, między porami roku, między wielkimi zdarzeniami. Jesteśmy świadkami i uczestnikami takiego życiowego przedwiośnia, coś."

Podobne prezentacje


Reklamy Google