Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sucha Beskidzka przyjazna środowisku Nie jest dla nikogo tajemnicą, że w mieście Sucha Beskidzka, sprawy ochrony środowiska osiągają najwyższy priorytet.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sucha Beskidzka przyjazna środowisku Nie jest dla nikogo tajemnicą, że w mieście Sucha Beskidzka, sprawy ochrony środowiska osiągają najwyższy priorytet."— Zapis prezentacji:

1 Sucha Beskidzka przyjazna środowisku Nie jest dla nikogo tajemnicą, że w mieście Sucha Beskidzka, sprawy ochrony środowiska osiągają najwyższy priorytet. Samorząd miejski na czele z Burmistrzem, podejmuje wiele inicjatyw w tym zakresie. Dotyczą one zarówno gospodarki wodno-ściekowej jak i segregacji odpadów.

2 Pierwszy w Polsce najnowocześniejszy system uzdatniania wody W dniu 10 lutego 2006 roku w naszym mieście dzięki staraniom Burmistrza Pana Stanisława Lichosyta otwarto pierwszą w Polsce nowoczesną oczyszczalnie ścieków z filtrami membranowymi

3 Sieci kanalizacyjne Dzięki staraniom burmistrza miasta Stanisława Lichosyta w ciągu ostatnich piętnastu lat długość sieci kanalizacyjnej wzrosła o 50 km

4 Sucha Beskidzka – MECENASEM POLSKIEJ EKOLOGII 2008

5 2006 Gmina przyjazna środowisku

6 Samorząd miasta a przede wszystkim Burmistrz miasta Suchej Beskidzkiej dba o rozwój wiedzy w zakresie ekologii. W naszym mieście organizuje się liczne akcje propagujące segregacje odpadów, sprzątanie świata itp.

7 Podsumowanie akcji sprzątanie świata 2010

8 Turniej ekologiczny 2009

9 Turniej ekologiczny 2010

10 Segregacja odpadów Nasza gmina kładzie duży nacisk na segregacje śmieci. W szkołach organizowane są prelekcje na ten temat. W naszej gminie rozmieszczone jest aż 131 pojemników IGLOO w 44 miejscach.

11 W skład Zespołu Projektowego wchodzą: Anna Klimowska 1994, klasa IIIc Oskar Janik 1994, klasa IIIc Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr. 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Jolanta Wągiel wagiel208@wp.pl Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska- 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. Zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Sucha Beskidzka przyjazna środowisku Nie jest dla nikogo tajemnicą, że w mieście Sucha Beskidzka, sprawy ochrony środowiska osiągają najwyższy priorytet."

Podobne prezentacje


Reklamy Google