Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wikis Lekcje z odrobiną technologii. Czym jest Wikispace? Wikispace – strona www, gdzie najważniejszymi przyciskami są “edytuj” i ‘’ zapisz’’ Wiki pozwala.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wikis Lekcje z odrobiną technologii. Czym jest Wikispace? Wikispace – strona www, gdzie najważniejszymi przyciskami są “edytuj” i ‘’ zapisz’’ Wiki pozwala."— Zapis prezentacji:

1 Wikis Lekcje z odrobiną technologii

2 Czym jest Wikispace? Wikispace – strona www, gdzie najważniejszymi przyciskami są “edytuj” i ‘’ zapisz’’ Wiki pozwala na współpracą z dowolną osobą (osobami) itp. To twórca strony decyduje kto ma do niej dostęp. Wikispaces jest tak proste, że każdy może z niej korzystać, a jednocześnie na tyle zaawansowane, że pozwala na kreatywność.

3 Co mogę zrobić korzystając z Wikispace? Wikispace daje wiele możliwści, np.: Dla nauczyciela: Wysyłaniezadań domowych, Kierowanie projektem, Projekty międzynarodowe, Komunkacja z rodzicami/nauczycielami, Jest miejscem do dyskusji i współpracy uczniów

4 Społeczność WIKI Wikispaces pozwala na swobodne publikowanie stron, które będą istniały tak długo, jak długo chcemy, mogą być regularnie uaktualniane, mogą być tworzone przez kilkoro autorów

5 Dostępność Wikispaces jest dostępne ‘zawsze i wszędzie’ Co jest nam potrzebne? – przeglądarka internetowa i dostep do internetu. Pozwala na tworzenie dowolnej liczby stron i podstron Osoby logujące się jako ‘Gość’ mogą edytować stronę bez konieczności tworzenia konta. Strony Wiki są międzynarodowe, można ja tworzyć w dowolnym języku.

6 Jak utworzyć konto Wikispaces? Go to: www.wikispaces.comwww.wikispaces.com

7 Jak edytować stronę Wiki?

8 Formatowanie

9 Zmiana kolorów i rozmiary czcionki


Pobierz ppt "Wikis Lekcje z odrobiną technologii. Czym jest Wikispace? Wikispace – strona www, gdzie najważniejszymi przyciskami są “edytuj” i ‘’ zapisz’’ Wiki pozwala."

Podobne prezentacje


Reklamy Google