Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Odblaskowa szkoła sprawozdanie. Odblaskowa szkoła Nasza szkoła zgłosiła swój udział w konkursie we wrześniu tego roku szkolnego, a zadania konkursowe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Odblaskowa szkoła sprawozdanie. Odblaskowa szkoła Nasza szkoła zgłosiła swój udział w konkursie we wrześniu tego roku szkolnego, a zadania konkursowe."— Zapis prezentacji:

1 Odblaskowa szkoła sprawozdanie

2 Odblaskowa szkoła Nasza szkoła zgłosiła swój udział w konkursie we wrześniu tego roku szkolnego, a zadania konkursowe realizowała w miesiącu wrześniu i październiku 2014 roku. Zdecydowaliśmy się wziąć udział w konkursie, aby zwiększyć bezpieczeństwo naszych uczniów. W działania zaangażowana była cała społeczność szkolna - uczniowie klas I – III i IV- VI oraz oddział przedszkolny.

3 Odblaskowa szkoła KRYTERIA GŁÓWNE Wszyscy uczniowie zostali wyposażeni w elementy odblaskowe oraz zaangażowani w różne akcje związane z podniesieniem poziomu bezpieczeństwa wśród uczniów. Dysponujemy dwunastoma kamizelkami odblaskowymi.

4 Odblaskowa szkoła Organizacja w trakcie trwania akcji ogólnoszkolnego konkursu plastycznego na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym W naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny dla uczniów klas IV-VI pt. „Widoczni na drodze”. Prace miały być wykonane dowolną techniką. Z tych prac zrobiona została wystawka na korytarzu szkolnym, więc mogli je oglądać również rodzice i goście przybywający do naszej szkoły

5 Konkurs plastyczny

6

7

8

9 Odblaskowa szkoła Organizacja w trakcie trwania akcji ogólnoszkolnego konkursu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowym Konkurs wiedzy został przeprowadzony w klasach IV- VI. Koordynator bezpieczeństwa opracował test, który uczniowie musieli rozwiązać.

10 Konkurs o bezpieczeństwie

11

12

13 Odblaskowa szkoła Organizacja imprez promujących bezpieczeństwo uczniów We wrześniu na pierwszych lekcjach jak co roku przypomniano uczniom o zasadach bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. W dniu 24. 10. 2014 r. odbył się apel na którym uczniowie klasy VI przypominali o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Wszystkim uczniom zostały wręczone elementy odblaskowe, przypomniano również o konieczności noszenia ich.

14 Apel o bezpieczeństwie

15

16

17 Odblaskowa szkoła W dniu 25.10. 2014r odbyła się wycieczka rowerowa. Celem akcji było wskazanie bezpiecznego korzystania ze ścieżki rowerowej. Szczególną uwagę zwróciliśmy na właściwe wyposażenie roweru i konieczność posiadania kasku rowerowego.. W połowie wycieczki uczniowie piekli ziemniaki i jabłka oraz dyskutowali o bezpieczeństwie rowerzystów.

18 Wycieczka rowerowa

19

20

21

22

23 Odblaskowa szkoła Inne niekonwencjonalne sposoby wpływu na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym uczniów danej szkoły podstawowej Spotkanie uczniów klas 0-IV z policjantem- 10.09.2012r. oraz 30.10. 2014r. Udział klasy pierwszej w akcji „Bezpieczny Puchatek”- uczniowie klasy pierwszej biorą udział w akcji „Bezpieczny Puchatek”. Panie wychowawczynie przeprowadziły z nimi zajęcia dotyczące bezpieczeństwa na drodze, dzieci obejrzały film przysłany przez organizatorów i dostały książeczki do wypełnienia.

24 Spotkanie z policjantem

25

26 Bezpieczny Puchatek


Pobierz ppt "Odblaskowa szkoła sprawozdanie. Odblaskowa szkoła Nasza szkoła zgłosiła swój udział w konkursie we wrześniu tego roku szkolnego, a zadania konkursowe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google