Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt ROK DLA KLIMATU WŚRÓD SENIORÓW. O Fundacji Od 2009 roku budujemy społeczność zaangażowaną w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt ROK DLA KLIMATU WŚRÓD SENIORÓW. O Fundacji Od 2009 roku budujemy społeczność zaangażowaną w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju."— Zapis prezentacji:

1 Projekt ROK DLA KLIMATU WŚRÓD SENIORÓW

2 O Fundacji Od 2009 roku budujemy społeczność zaangażowaną w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju

3 O Projekcie „Rok dla klimatu” SZKOLENIE DLA EKOANIMATORÓW 2014 r. Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk PORTAL www.rokdlaklimatu.pl PUBLIKACJA I MATERIAŁY EDUKACYJNE AKCJA „WIDZĘ, WIEM, DZIAŁAM DLA KLIMATU” na UTW w 2015r. KONFERENCJA DLA EKOANIMATORÓW 2016r. Warszawa WYKŁAD DLA SŁUCHACZY KONKURS FOTOGRAFICZNO-PLASTYCZNY „W każdym wieku tworzymy klimat” ROCZNY CYKL PRASOWY w magazynie Żyjmy Dłużej

4 AKCJA „WIDZĘ, WIEM, DZIAŁAM DLA KLIMATU” Na Twoim Uniwersytecie

5 Cele Akcji Kaskadowość Przekazanie wiedzy i umiejętności rodzinom, dzieciom i młodzieży, lokalnej społeczności Wiedza o następujących zmianach klimatu, ich przyczynach i skutkach dla Ziemi i ludzkości Praktyka Umiejętność aktywnego przeciwdziałania zmianom klimatu Umiejętność adaptacji do już zaistniałych zmian klimatu Widzę! Wiem! Działam!

6 Zadania Akcji Zadanie I Dzienniczek działań dla klimatu Zadanie II Konkurs wiedzowy z nagrodami Zadanie III Konkurs fotograficzno – plastyczny Sprawozdanie i dobre praktyki Materiały pomocnicze: książki, zabawki ekologiczne, wobblery, ekologiczne nagrody dla konkursy

7 Dlaczego realizujemy Akcję?

8 Kontakt i pytania: Fundacja Ziemia i Ludzie Ewelina Skoczeń Ewelina.skoczen@ziemiailudzie.pl Tel. 502365899


Pobierz ppt "Projekt ROK DLA KLIMATU WŚRÓD SENIORÓW. O Fundacji Od 2009 roku budujemy społeczność zaangażowaną w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju."

Podobne prezentacje


Reklamy Google