Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tylko jej przeczytanie może przynieść szczęście!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tylko jej przeczytanie może przynieść szczęście!"— Zapis prezentacji:

1 Tylko jej przeczytanie może przynieść szczęście!
Lista szczęścia Tylko jej przeczytanie może przynieść szczęście!

2 Co mąż chciałby usłyszeć od swojej żony...
Kochany, jesteś pewien, ze wypiłeś już wystarczająco dużo? Postanowiłam od dzisiaj chodzić po domu nago. Wyskoczę pomalować płot w ogródku! Czy nie powinieneś teraz być z kolegami w pubie?

3 Tak mnie podniecasz kiedy jesteś pijany!
Oczywiście kochanie, za rok też będziemy mieli rocznicę ślubu. Idź obejrzeć mecz z kolegami. Słuchaj, zarabiam wystarczająco dużo. Po co ty masz pracować? Lepiej naucz się grać w pokera. Kochanie, nasza seksowna sąsiadka założyła swoja nową minispódniczkę. Musisz to zobaczyć!

4 9. Nie i jeszcze raz nie! Ja wezmę samochód i wymienię olej!
10. Kochany co powiesz na to: wypożyczymy jakieś dobre porno, kupimy skrzynkę piwa, a ja zawołam moje koleżanki na seks grupowy? 11. Zapisałam się na jogę, aby spróbować wszystkie pozycje z Kamasutry.

5 Pamiętaj: Pochodzenie tej listy jest nieznane, ale przyniesie on każdemu szczęście, pod warunkiem, że zostanie ona dalej przekazana A spełnienie się naszych pragnień jest możliwe wtedy gdy odczytamy tą listę w obecności żony na głos !!!

6 Co mąż słyszy od swojej żony... niestety
Czy już nie za dużo wypiłeś? Zostaw mnie, teraz nie czas na wygłupy. Zapomniałeś wynieść śmieci! Znowu idziesz do baru?! Ale śmierdzisz, zastanowię się jak wytrzeźwiejesz. Znowu zapomniałeś o rocznicy naszego pierwszego pocałunku??!!

7 Znowu tak mało pieniędzy?! Poszukaj lepszej pracy!
Znowu patrzysz na tę zdzirę z sąsiedztwa. Idź umyć samochód, zaraz przyjdą rodzice. Tobie w głowie tylko sex, piwo, piwo i sex! Po co mam się odchudzać, już ci się nie podobam??!! To działa nawet bez czytania Niestety, a miało być tak pięknie...

8


Pobierz ppt "Tylko jej przeczytanie może przynieść szczęście!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google