Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śmiechu warte!. Druhny i Druhowie! Zapraszamy Was do udziału w Rajdzie Wiosennym Naszego Hufca. W tym roku wybierzemy się do Srebrnej Góry – nie może.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śmiechu warte!. Druhny i Druhowie! Zapraszamy Was do udziału w Rajdzie Wiosennym Naszego Hufca. W tym roku wybierzemy się do Srebrnej Góry – nie może."— Zapis prezentacji:

1 Śmiechu warte!

2 Druhny i Druhowie! Zapraszamy Was do udziału w Rajdzie Wiosennym Naszego Hufca. W tym roku wybierzemy się do Srebrnej Góry – nie może Was tam zabraknąć!

3 Cele Rajdu: promowanie aktywnego spędzania czasu wśród dzieci i młodzieży, popularyzacja postawy zdrowego i racjonalnego stylu życia wolnego od używek, rozwijanie sprawności fizycznej, propagowanie turystyki pieszej, poznanie okolic Srebrnej Góry, integracja środowiska.

4 Kto może być uczestnikiem Rajdu? Uczestnikami Rajdu mogą być członkowie Związku Harcerstwa Polskiego, którzy terminowo nadeślą zgłoszenie oraz dokonają wpłaty wpisowego.

5 Kiedy? 13 – 15 kwietnia 2012 roku Gdzie? Srebrna Góra Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

6 W Rajdzie mogą brać udział 5-15 – osobowe patrole wraz z opiekunem. Opiekun bierze udział w Rajdzie na prawach uczestnika.

7 Zgłoszenia należy przesłać do 30 marca 2012 roku na adres: anna.narloch@zhp.net.pl

8 Organizatorem Rajdu jest Hufiec ZHP Nysa, przy współudziale Gminy Nysa oraz I Szczepu Harcerskiego „ŚWiT” im. Zawiszy Czarnego. Komendantką Rajdu będzie phm. Anna Narloch, kadrę stanowić będą instruktorzy oraz wędrownicy ze Szczepu.

9 Wpisowe wynosi 28 zł od osoby. Wpłaty powinny być dokonane do 30 marca na konto Hufca ZHP Nysa – numer konta: 67 1240 1675 1111 0010 3852 3110, w tytule przelewu wpisując nazwę drużyny oraz dopisek Rajd Wiosenny.

10 przejazd autokarowy na trasie Nysa – Srebrna Góra i z powrotem, nocleg w warunkach turystycznych, pamiątkowy znaczek oraz dyplomy uczestnictwa, obiad w sobotę, nagrody dla najlepszych patroli. W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają:

11 Nie zgłoszenie się patrolu lub uczestnika na start powoduje utratę wpisowego. Szczegóły na temat miejsca i godziny wyjazdu oraz powrotu podane zostaną w potwierdzeniu zgłoszenia na Rajd. Patrole ubezpieczają się we własnym zakresie. Za szkody wyrządzone przez uczestników odpowiadają opiekunowie. WAŻNE!

12 Informacji o Rajdzie udziela jego komendantka – phm. Anna Narloch, tel. 880 846 962, e-mail: anna.narloch@zhp.net.pl lub zastępczyni komendanta hufca ds. programowych – phm. Joanna Brach, tel. 509 087 739, e-mail: joanna.brach@zhp.net.pl.

13 Patrole przygotowują swoją karykaturalną autoprezentację w dowolnej formie Zadanie przedrajdowe!!!

14 Śmiechu warte!


Pobierz ppt "Śmiechu warte!. Druhny i Druhowie! Zapraszamy Was do udziału w Rajdzie Wiosennym Naszego Hufca. W tym roku wybierzemy się do Srebrnej Góry – nie może."

Podobne prezentacje


Reklamy Google