Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W sobotę 20 kwietnia 2013 roku odbył się rajd „Wiosenne kwiaty 2013”. Na rajd wybrali się uczniowie z klasy IVc. Wszyscy spotkaliśmy się przed szkołą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W sobotę 20 kwietnia 2013 roku odbył się rajd „Wiosenne kwiaty 2013”. Na rajd wybrali się uczniowie z klasy IVc. Wszyscy spotkaliśmy się przed szkołą."— Zapis prezentacji:

1

2

3 W sobotę 20 kwietnia 2013 roku odbył się rajd „Wiosenne kwiaty 2013”. Na rajd wybrali się uczniowie z klasy IVc. Wszyscy spotkaliśmy się przed szkołą i ruszyliśmy w drogę.

4 Pani Emilia Pałyga Naszymi przewodnikami i opiekunami byli: Pan Dominik Kwiatkowski

5 Trasa rajdu :  SP nr 199,  Wiączyń Dolny,  Las Wiączyński,  Jordanów,  Leśnictwo Gałków. Łączna długość trasy - ok. 11 km.

6 Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Wiączyniu Dolnym. DDDDo tego miejsca dojechaliśmy autobusem. Spotkaliśmy się z innymi uczestnikami rajdu i rozpoczęliśmy pieszą wędrówkę.

7  Wędrowaliśmy dosyć długo, ale było miło i wesoło.

8  Po długiej wędrówce zrobiliśmy postój, aby zregenerować siły.

9 MMMMeta rajdu znajdowała się w leśniczówce Gałków. Tam inni uczestnicy rajdu zorganizowali konkurs przyrodniczy. NNNNastępnie rozegraliśmy mecz piłki nożnej. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił nasz Wychowawca. OKLASKI !!!

10 Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni powoli wrócili do domu.

11 BIBLIOGRAFIA Grafika GOOGLE Grafika GOOGLE E –mail klasowy wp.pl E –mail klasowy wp.pl Librus – wiadomość od pana Dominika Kwiatkowskiego Librus – wiadomość od pana Dominika Kwiatkowskiego Automapa Automapa

12 Bardzo dziękuję za obejrzenie prezentacji Autor: Jakub Kowalik kl. IVc


Pobierz ppt "W sobotę 20 kwietnia 2013 roku odbył się rajd „Wiosenne kwiaty 2013”. Na rajd wybrali się uczniowie z klasy IVc. Wszyscy spotkaliśmy się przed szkołą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google