Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czy Samorząd Uczniowski oraz koło PCK mogą być sposobem zaangażowania wielu uczniów w życie szkoły?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czy Samorząd Uczniowski oraz koło PCK mogą być sposobem zaangażowania wielu uczniów w życie szkoły?"— Zapis prezentacji:

1 Czy Samorząd Uczniowski oraz koło PCK mogą być sposobem zaangażowania wielu uczniów w życie szkoły?

2 A teraz przedstawimy najważniejsze pytania wybrane z ankiety przeprowadzonej wśród uczniów. A teraz przedstawimy najważniejsze pytania wybrane z ankiety przeprowadzonej wśród uczniów.

3 1. Czy podoba ci się praca SU? Większość zapytanych odpowiadała, że nie mają nic do zarzucenia pracy SU. Wywiązuje się ona ze swoich obowiązków tak, jak należy. Większość zapytanych odpowiadała, że nie mają nic do zarzucenia pracy SU. Wywiązuje się ona ze swoich obowiązków tak, jak należy.

4 2. Czy sądzisz, że podział SU na sekcje to dobry pomysł? Ankietowanym podobał się ten pomysł, gdyż każdy może zająć się czymś w czym jest dobry, brakuje im jednak innych, bardziej praktycznych sekcji. Ankietowanym podobał się ten pomysł, gdyż każdy może zająć się czymś w czym jest dobry, brakuje im jednak innych, bardziej praktycznych sekcji.

5 3. Co sądzisz o pracy PCK?  Większość uczniów nie zdaje sobie sprawy z tego, że PCK działa. Nie wiedzą nawet, że akcje wolontariuszy, w których biorą udział są przygotowane właśnie przez PCK.

6 4. Co cię zniechęciło lub zachęciło do startowania do SU? Zapytanym nie podoba się to, że np. pierwszoklasiści są rzadko wybierani lub po prostu odpowiadali, że są zbyt nieśmiali. Zapytanym nie podoba się to, że np. pierwszoklasiści są rzadko wybierani lub po prostu odpowiadali, że są zbyt nieśmiali.

7 5. Co sądzisz o wprowadzeniu przez PCK zdrowej żywności do sklepiku? I tu znów pojawia się problem. Uczniowie nie mają pojęcia, że zdrowa żywność jest do sklepiku wprowadzona. I tu znów pojawia się problem. Uczniowie nie mają pojęcia, że zdrowa żywność jest do sklepiku wprowadzona.

8 6. Która z akcji wolontariuszy podoba ci się najbardziej? Czy uważasz, że są one potrzebne? Ankietowanym najbardziej podoba się akcja pomocy schronisku, choć niektórzy nie wiedzą nawet, że wolontariusze działają w jakikolwiek sposób. Ankietowanym najbardziej podoba się akcja pomocy schronisku, choć niektórzy nie wiedzą nawet, że wolontariusze działają w jakikolwiek sposób.

9 Wniosek:  Uczniów trzeba bardziej rozeznać w działalności PCK oraz zachęcić ich do udzielania się w życie szkoły.


Pobierz ppt "Czy Samorząd Uczniowski oraz koło PCK mogą być sposobem zaangażowania wielu uczniów w życie szkoły?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google