Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BEZPIECZNA EWAKUACJA W RAZIE POŻARU 20 listopada 2014 r. odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja na wypadek wystąpienia pożaru. Przed ewakuacją, w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BEZPIECZNA EWAKUACJA W RAZIE POŻARU 20 listopada 2014 r. odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja na wypadek wystąpienia pożaru. Przed ewakuacją, w."— Zapis prezentacji:

1 BEZPIECZNA EWAKUACJA W RAZIE POŻARU 20 listopada 2014 r. odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja na wypadek wystąpienia pożaru. Przed ewakuacją, w świetlicy zostały przeprowadzone zajęcia, które miały na celu: Kształtowania i doskonalenia umiejętności właściwego zachowania w przypadku konieczności ewakuacji Omówienie znaków drogi ewakuacji Umiejętne reagowanie na wydawane sygnały i polecenia Przypomnienie numerów alarmowych

2 Opracowaliśmy mapę mentalną na temat bezpiecznego zachowania się w czasie ewakuacji. Omówiliśmy też znaki drogi ewakuacji.

3 Uzupełnialiśmy i omawialiśmy karty pracy tematycznie związane z bezpieczną ewakuacją w razie pożaru

4 Dzięki zajęciom uczniowie dowiedzieli się o:  Znaczeniu znaków ewakuacyjnych  Jak należy zachować się w razie pożaru  Niewłaściwych zachowaniach w czasie ewakuacji Osoba odpowiedzialna: Maria Myślak Opracowała: Maria Myślak Źródło: INTERNET


Pobierz ppt "BEZPIECZNA EWAKUACJA W RAZIE POŻARU 20 listopada 2014 r. odbyła się w naszej szkole próbna ewakuacja na wypadek wystąpienia pożaru. Przed ewakuacją, w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google