Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ĆWICZENIA Z INFORMATYKI Mateusz Kawiak KrDzTo1012b.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ĆWICZENIA Z INFORMATYKI Mateusz Kawiak KrDzTo1012b."— Zapis prezentacji:

1 ĆWICZENIA Z INFORMATYKI Mateusz Kawiak KrDzTo1012b

2 Założenie strony internetowej Pierwsze ćwiczenia obejmowały założenie strony internetowej za pomocą programu Microsoft Word.

3 Życiorys Na kolejnych ćwiczeniach pisaliśmy swój życioryc zapisując go w formacie txt oraz pdf. Następnie tekst podpieliśmy do utworzonej strony internetowej. Oto mój życiorys: MATEUSZ KAWIAK 06.03.2014r 10:46 ZYCIORYS Nazywam się Mateusz Kawiak Urodziłem się 12.01.1999r. w Lublinie chodziłem do przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum w Wierzbicy następnie ukończyłem Technikum w Chrzęszczyżewoszycach. mam brata Andrzeja i siostrę Ole. lubię psy i koty a kiedyœ miałem rybki. Nazywam się Mateusz Kawiak Urodziłem się 12.01.1999r. w Lublinie chodziłem do przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum w Wierzbicy następnie ukończyłem Technikum w Chrzęszczyżewoszycach. mam brata Andrzeja i siostrę Ole. lubię psy i koty a kiedyœ miałem rybki. Nazywam się Mateusz Kawiak Urodziłem się 12.01.1999r. w Lublinie chodziłem do przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum w Wierzbicy następnie ukończyłem Technikum w Chrzęszczyżewoszycach. mam brata Andrzeja i siostrę Ole. lubię psy i koty a kiedyœ miałem rybki. Nazywam się Mateusz Kawiak Urodziłem się 12.01.1999r. w Lublinie chodziłem do przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum w Wierzbicy następnie ukończyłem Technikum w Chrzęszczyżewoszycach. mam brata Andrzeja i siostrę Ole. lubię psy i koty a kiedyœ miałem rybki. Nazywam się Mateusz Kawiak Urodziłem się 12.01.1999r. w Lublinie chodziłem do przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum w Wierzbicy następnie ukończyłem Technikum w Chrzęszczyżewoszycach. mam brata Andrzeja i siostrę Ole. lubię psy i koty a kiedyœ miałem rybki. Nazywam się Mateusz Kawiak Urodziłem się 12.01.1999r. w Lublinie chodziłem do przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum w Wierzbicy następnie ukończyłem Technikum w Chrzęszczyżewoszycach. mam brata Andrzeja i siostrę Ole. lubię psy i koty a kiedyœ miałem rybki. Nazywam się Mateusz Kawiak Urodziłem się 12.01.1999r. w Lublinie chodziłem do przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum w Wierzbicy następnie ukończyłem Technikum w Chrzęszczyżewoszycach. mam brata Andrzeja i siostrę Ole. lubię psy i koty a kiedyœ miałem rybki.

4 Równania chemiczne i rysunek techniczny Na kolejnych zajęciach dowiedziałem się jak napisać równania chemiczne oraz jak zrobić rysunki techniczne za pomocą programu Word pakietu Office. Plik również podlinkowałem do mojej strony w formacie pdf.

5

6 Funkcja i jej wykres Na kolejnych ćwiczeniach zapoznałem się z możliwościami programu Excel rysując wykres do podanej funkcji oraz zrobiłem listę studentów w mojej grupie, a następnie dodałem hiperłącza do ćwiczeń umieszczonych w programie Excel.

7

8

9 LISTA PŁAC Podczas kolejnych ćwiczeń zrobiłem listę płac dla całej grupy. Ćwiczenie obejmowało przeliczenie wynagrodzenia z CZK(koronaczeska) na ZŁ(złotówki), rozbicie wynagrodzenia na całą grupę za pomocą odpowiedniego algorytmu, obliczenie podatku dochodowego, kosztów uzyskania przychodu,wynagrodzenia brutto. Podczas zajęć wykorzystałem takie funkcje jak: Średnia, MAX, MIN, odchylenie standardowe i ile liczb. Podsumowaniem ćwiczeń było utworzenie wykresów.

10

11

12 Na koniec dołączam link do mojej strony http://wizard.uek.krakow.pl/~s180531/

13 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ!


Pobierz ppt "ĆWICZENIA Z INFORMATYKI Mateusz Kawiak KrDzTo1012b."

Podobne prezentacje


Reklamy Google