Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OD ZABAWY DO KLASOWEJ OFICYNY WYDAWNICZEJ.  POZNANIE CIEKAWYCH SPOSOBÓW UCZENIA SIĘ ORTOGRAFII ICH UPOWSZECHNIANIE  ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI POPRAWNEGO.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OD ZABAWY DO KLASOWEJ OFICYNY WYDAWNICZEJ.  POZNANIE CIEKAWYCH SPOSOBÓW UCZENIA SIĘ ORTOGRAFII ICH UPOWSZECHNIANIE  ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI POPRAWNEGO."— Zapis prezentacji:

1 OD ZABAWY DO KLASOWEJ OFICYNY WYDAWNICZEJ

2  POZNANIE CIEKAWYCH SPOSOBÓW UCZENIA SIĘ ORTOGRAFII ICH UPOWSZECHNIANIE  ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI POPRAWNEGO PISANIA ORAZ CZUJNOŚCI I ODPOWIEDZIALNOŚCI ORTOGRAFICZNEJ

3 Każdy uczeń został autorem i ilustratorem książeczki pt.”Podróż do Ortolandii”. Podczas kolejnych zajęć uczniowie zapełniali kartki powstającej książki ilustracjami, kartami pracy, na których znajdowały się krzyżówki, rebusy, zagadki. W czasie pracy uczniowie korzystali ze słowników ortograficznych oraz tworzyli swój mały, ilustrowany słowniczek ortograficzny, który został umieszczony na końcu uczniowskich książeczek.

4

5

6

7

8

9

10 Realizując temat : „Przeskakując z piętra na piętro” uczniowie podzieleni na grupy tworzyli plakaty ortograficznych pięter lasu, które miały pomóc dzieciom zapamiętać i utrwalić pisownię wyrazów z trudnościami ortograficznymi odnoszącymi się do tematu „las"

11

12

13

14

15

16 Uczniowie wykorzystując różne materiały plastyczne wykonywali plansze gier ortograficznych i opracowali zasady gry.

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30


Pobierz ppt "OD ZABAWY DO KLASOWEJ OFICYNY WYDAWNICZEJ.  POZNANIE CIEKAWYCH SPOSOBÓW UCZENIA SIĘ ORTOGRAFII ICH UPOWSZECHNIANIE  ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI POPRAWNEGO."

Podobne prezentacje


Reklamy Google