Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Trzeba było kilku tygodni, aby przyzwyczaić się do nowych wymagań i tego, że już nikt nie będzie traktował nas jak dzieci, lecz jak ludzi dorosłych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Trzeba było kilku tygodni, aby przyzwyczaić się do nowych wymagań i tego, że już nikt nie będzie traktował nas jak dzieci, lecz jak ludzi dorosłych."— Zapis prezentacji:

1

2  Trzeba było kilku tygodni, aby przyzwyczaić się do nowych wymagań i tego, że już nikt nie będzie traktował nas jak dzieci, lecz jak ludzi dorosłych !

3  Pisanie notatek, słuchanie i rozmawianie z nauczycielem naraz, to tutaj norma. (według naszej polonistki mamy być jak takie „Napoleonki”, czyli piszemy, słuchamy, notujemy i interpretujemy jednocześnie!!!)

4  Było ciężko przyzwyczaić się do tych nowych wymagań i zwyczajów.  Później przyszła pierwsza fala sprawdzianów, kartkówek i odpytywań. Wszyscy się podłamali. Część nawet chciała się przepisywać do innych szkół, myśląc, że nie da sobie rady.  Ale wspólnymi siłami jakoś przetrwaliśmy tę „falę”. Potem już jakoś przywykliśmy do natłoku obowiązków.

5

6  Był ubaw i każdy dobrze się bawił :D

7

8

9

10

11

12

13

14 Czasem nauczyciele mają załamania nerwowe, patrząc na nasze sprawdziany i kartkówki, obiecujemy się poprawić… i popełniamy te same błędy. No ale tacy już jesteśmy: rozgadana, zawsze uśmiechnięta i pełna energii „ID”!  Mówi się, że znajomości z liceum to często przyjaźnie na całe lata…  Oby i z nami tak było ! :D  Katarzyna Źrołka


Pobierz ppt " Trzeba było kilku tygodni, aby przyzwyczaić się do nowych wymagań i tego, że już nikt nie będzie traktował nas jak dzieci, lecz jak ludzi dorosłych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google