Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Zajęcia są prowadzone od powstania Naszej placówki. Jest to wspaniała propozycja dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Zajęcia są prowadzone od powstania Naszej placówki. Jest to wspaniała propozycja dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem,"— Zapis prezentacji:

1

2

3  Zajęcia są prowadzone od powstania Naszej placówki. Jest to wspaniała propozycja dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem, a są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań, poznania nowych kolegów i wielu nowych przygód. Zajęcia mają na celu usamodzielnienie dziecka i pokazanie mu, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami i panią nauczycielką.

4  Spotkania odbywają się cyklicznie raz w miesiącu w godz.  16 – 17.30, w siedzibach naszego przedszkola, przy  ul. Kołobrzeskiej 27 oraz Piłsudskiego 54a.

5 -Wspieranie rozwoju intelektualnego, emocjonalnego, motorycznego i społecznego dziecka -Minimalizacja stresu związanego z pójściem dziecka do przedszkola -Wymiana doświadczeń między rodzicami

6  - Uświadomienie rodzicom tego jak ważna jest edukacja dziecka od najmłodszych lat - Promocja przedszkola

7 Zajęcia plastyczno – manualne W naszej placówce łączymy zabawę z nauką, staramy się motywować dzieci do twórczej pracy i rozwijania wyobraźni.

8

9  Inspirujemy dzieci do działania i pomagamy im współdziałać w grupie rówieśników. Uważamy, że dzieci są najbardziej wymagającymi odbiorcami, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by czas spędzony razem z nami, wspominały jako czas radosny i beztroski.

10  Dysponujemy bogato wyposażonymi salami z wieloma nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi. Panują u nas doskonałe warunki do rozwoju kreatywności dziecka.

11

12  Poprzez zabawę rozbudzamy w dzieciach chęć poznawania świata.

13

14 - Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej - Dobrą zabawę w grupie rówieśników - Miłą i przyjazną atmosferę - Kącik wymiany doświadczeń dla rodziców i opiekunów

15  Naszą misję najlepiej oddają słowa: "rozwój, współpraca, inspiracja". Naszym celem jest tworzenie twórczej przestrzeni do rozwoju dzieci i ich rodziców. Stawiamy na bezpośredni kontakt wierząc, że otwarte, przyjazne relacje oparte na współpracy są najlepszą bazą dla rozwijania talentów i uczenia się nowych umiejętności.Chcemy aby Promyczkowy Zawrót Głowy dawał inspirację do nowych pomysłów, odkryć, doświadczeń i do samodzielności.

16


Pobierz ppt " Zajęcia są prowadzone od powstania Naszej placówki. Jest to wspaniała propozycja dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google