Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kibice Lecha Poznań. Wiara Lecha "Wiara Lecha", to stowarzyszenie kibiców Lecha Poznań, formalnie powstałe w 2004 roku. Jego geneza sięga jednak roku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kibice Lecha Poznań. Wiara Lecha "Wiara Lecha", to stowarzyszenie kibiców Lecha Poznań, formalnie powstałe w 2004 roku. Jego geneza sięga jednak roku."— Zapis prezentacji:

1 Kibice Lecha Poznań

2 Wiara Lecha "Wiara Lecha", to stowarzyszenie kibiców Lecha Poznań, formalnie powstałe w 2004 roku. Jego geneza sięga jednak roku 2000. Pierwszym miejscem spotkania przyszłych założycieli było forum na stronie jednego z poznańskich dzienników. Pierwsze wymiany uwag na temat meczów „Kolejorza” przerodziły się w dyskusje związane z realną pomocą będącemu w głębokim kryzysie klubowi. Najważniejszym wówczas celem było uatrakcyjnienie widowisk na stadionie przy ulicy Bułgarskiej, co miało przyczynić się do podniesienia frekwencji, a co za tym idzie - wpływów do świecącej pustkami klubowej kasy. Organizowanie choreografii meczowych przez kibiców mających się w późniejszym czasie wejść w struktury Wiary Lecha, przyniosło zdecydowanie większe zainteresowanie poznaniaków meczami piłkarskimi. Do historii przeszło spotkanie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin w ramach rozgrywek o Puchar Polski i to nie jedynie z powodu rekordowej liczby piętnastu serii rzutów karnych, rozstrzygających pojedynek. Był to dobitny znak, że w Poznaniu jest ogromne zapotrzebowanie na futbol na wysokim poziomie i trzeba je jedynie pobudzić nie tylko wydarzeniami na murawie boiska.

3 Ultras Ultrasi Lacha to grupy kibiców których celem jest upiększanie meczy oprawami.Aktualnie istnieja dwie grupy ultrasów Lech0.1 i Lech0.2

4 Akcje charytatywne Kibole - trzeba pomóc małemu Julianowi! Wiara Lecha czynnie włącza w akcję. Zaczynamy od prezentacji - Juliana i jego rodziców będziemy mogli poznać już w styczniu podczas turnieju charytatywnego organizowanego przez K.K.S. Wiara Lecha. Mały Julian - czeka na pomoc finansową :

5 Wielka Triada Jest to sojusz kibiców z trzech klóbów Krakowskiej Cracovi, Gdyńskiej Arki i Lecha Poznań.

6 Derby Polski Derby Polski tak nazywane są spotkania pomiędzy stołecznym klubem z Warszawy i Lechem Poznań. Jest to najlepsze widowisko po względem piłkarskim jak i kibicowskim.

7 Raperska płyta "Definicja kibol" Płyta wyszła w 2012r. A pieniądze z jej sprzedaży poszły na jeden z poznanskich domów dziecka. Do płyty nakręcono dwa teledyski.


Pobierz ppt "Kibice Lecha Poznań. Wiara Lecha "Wiara Lecha", to stowarzyszenie kibiców Lecha Poznań, formalnie powstałe w 2004 roku. Jego geneza sięga jednak roku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google