Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moduł 3 Wszystko co potrzebujesz wiedzieć, żeby mieszkać i pracować za granicą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moduł 3 Wszystko co potrzebujesz wiedzieć, żeby mieszkać i pracować za granicą."— Zapis prezentacji:

1 Moduł 3 Wszystko co potrzebujesz wiedzieć, żeby mieszkać i pracować za granicą

2 Po ukończeniu tego modułu będziesz dysponować wiedzą o:  3.1 Miejscach na świecie, w których możesz pracować.  3.2 Rodzajach pracy, o jaką możesz się ubiegać.  3.3 Możliwych przeszkodach w zmianie miejsca zamieszkania.  3.4 Celach, które będziesz chciał osiągnąć pracując za granicą.

3 Pracując za granicą Dla niektórych osób praca za granicą jest naturalnym kierunkiem rozwoju kariery. Dla innych stanowi konieczność spowodowaną trudnymi warunkami na rynku pracy lub dążeniem do podniesienia poziomu swojego życia. Istnieją wreszcie osoby, dla których jest to szansa na poznanie nowych sposobów na życie. Powody, dla których podejmuje się decyzję o rozpoczęciu pracy za granicą są różnorodne. Niezależnie jednak od motywacji, decyzja ta może przyczynić się zarówno do zdobycia nowych doświadczeń życiowych, jak i do rozwoju kariery.

4 Materiał wideo dotyczący pracy za granicą http://www.youtube.com/watch?v=jH Mda5LbWVs

5 Gdzie możesz pojechać?

6 Lista czynności Wiza i pozwolenie na pracę Opieka zdrowotna i ubezpieczenie Kwestie finansowe Uznanie kwalifikacji zakwaterowanie Kwestie rodzinne

7 Wyznaczanie swoich celów Czemu chcesz pracować za granicą? Co chcesz osiągnąć poprzez takie doświadczenie? Gdzie chcesz pojechać? Czym się chcesz zajmować? Jak długo chcesz przebywać za granicą? Jakie osobiste korzyści osiągniesz? A jakie zawodowe?

8 Po ukończeniu tego modułu będziesz dysponować wiedzą o:  3.1 Miejscach na świecie, w których możesz pracować.  3.2 Rodzajach pracy, o jaką możesz się ubiegać.  3.3 Możliwych przeszkodach w zmianie miejsca zamieszkania.  3.4 Celach, które będziesz chciał osiągnąć pracując za granicą.


Pobierz ppt "Moduł 3 Wszystko co potrzebujesz wiedzieć, żeby mieszkać i pracować za granicą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google