Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ПРИМЕЧАНИ Е. Чтобы изменить изображение на этом слайде, выделите рисунок и удалите его. Затем щелкните значок "Рисунки" в заполнителе и вставьте свое изображение.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ПРИМЕЧАНИ Е. Чтобы изменить изображение на этом слайде, выделите рисунок и удалите его. Затем щелкните значок "Рисунки" в заполнителе и вставьте свое изображение."— Zapis prezentacji:

1 ПРИМЕЧАНИ Е. Чтобы изменить изображение на этом слайде, выделите рисунок и удалите его. Затем щелкните значок "Рисунки" в заполнителе и вставьте свое изображение. Od Połtawy do Warszawy Wypełniała robotę: Czymbir Anastazja m. Komsomolsk 2015 rok

2 Jest szczęśliwy ten człowiek, który znajduje swoje miejsce w życiu, który może zrealizować swoje przyrodnicze dane. Nazywam się Czymbir Anastazja. Mam 16 lat. Trochę o siebie: Moje wartości i ideały : Najważniejsze słowa według mnie to "Rodzina" i "Przyjaźń". Znam, że mam ludzie, którzy zawsze czekają na mnie w domu, którzy zawsze podtrzymywają, pomogą w trudniej sytuacji, ucieszą się w szczęśliwych chwilach. Moje życiowe plany: Osiągać marzenia niemożliwie bez życzenia i pragnienia do rozwoju. Właśnie te punkty są głównymi w realizacji się jak w osobistym tak i fachowym życiu. Mój motto: Dla tego, kto chce osiągnąć swojego celu, nie istnieje trudności.

3 2. Który europejski kraj wybrać 3. Wybór profesji 4. Wybór edukacyjnego zakładu

4

5  Bardzo dużo edukacyjnych przedmiotów;  Mało praktycznego nauczania;  Niski poziom wiedz języka angielskiego u absolwentów;  Ukraińska edukacja nie idzie w nogę z czasem.

6  Edukacja za granicą jest prestiżowa, a możliwości zatrudnienia po zakończeniu uniwersytetu są wiele szersze;  W Europie studenci otrzymują tylko najświeżejsze teoretyczne wiedze i praktyczne przyzwyczajenia w swojej dziedzinie;  Możliwość mieć staż podczas nauczania w dużych firmach. Stażysta, który dobrze zarekomendował się, ma wysoki szanse dostać godną posadę;  Możliwość udoskonalić swój język obcy;  Możliwość przestudiować kulturę drugiego kraju.

7

8 Polska znajduje się obok Ukrainy; Język Polski należy do słowiańskiej grupy języków, dlatego uczyć tego języka nie jest skomplikowano, szczególnie dla ukraińskich studentów; Polacy – ludzie otwarci i życzliwi, dlatego będzie łatwo porozumieć się z nimi; Mieszkanie i koszt nauczania w Polsce taniej czym w Zachodniej Europie; Dyplom Polski wyznaje się we wszystkich krajach Europy; Możliwość podróżować po Polsce i drugich krajach Europy; Polskie edukacyjne zakłady biorą udział w europejskich programach studenckiej wymiany; Spotkanie i przyjaźń z ludźmi z różnych krajów.

9 Zamek Malbork Wrocław Częstochowa Gdańsk Poznań Mazury

10

11 Wybór przyszłej profecji - skomplikowana i odpowiedzialna sprawa. Żeby nie zrobić błędów, uwzględniłam następne czynniki:  Rady rodziców;  Moje zdolności; czym mi podoba się zajmować się i co wychodzi najlepiej;  Poznałam, które profecji są zażądane i prestiżowe na rynku pracy;  Przestudiowałam właściwości elitarnej profesji z czasopism i internetu

12 o IT, komputery i Internet o Lotnictwo i kosmos o Designe. Twórcze fachy o Logistyka o Piękność i zdrowie o Lingwistyka o Marketing, reklama i PR o Medycyna. Farmacja o Nieruchomość, budownictwo i architektura o Prawnicy o Księgowego o Ekonomiści o Notariusze o Dziennikarze

13 Polska w ostatnich latach poprzez swój rozwój stała się bardzo atrakcyjną częścią wschodniej Europy dla inwestorów. Zachodnie firmy wkraczając na nasz rynek otwierają nowe fabryki, sklepy dając nowe miejsca zatrudniania. Z rankingów i analiz rynku pracy przeprowadzonych w ostatnim czasie wynika, że na pierwszym miejscu najbardziej poszukiwanych zawodów, jaki wskazali pracodawcy plasuje się INŻYNIER LOGISTYK. Logistyka jest powiązana niemal z każdą dziedziną gospodarki. Jest to najbardziej rozwijający się sektor rynku co gwarantuje stały przyrost nowych miejsc pracy, a co za tym idzie daje szanse znalezienia dobrze płatnego zatrudnienia od razu po studiach, albo nawet w trakcie ich trwania. Perspektywy na przyszłość są obiecujące.

14 Po raz pierwszy usłyszałam słowo "logistyka" we wrześniu 2014 roku, kiedy muślałam, który fach wybrać dla otrzymania wyższej edukacji. Zauważyłam, że dokładnie porównuję ceny na rozrywki, na ubranie, lubię liczyć swój dzień tak, by zużyć minimum pieniędzy. Jeszcze mi ciekawie skąd bierze się wysoki koszt tego czy innego produktu i jak szybciej i taniej otrzymać towar z sklepu. Ta i ojcowie mówili mi, że jedna z potrzeb ludzi, która nigdy nie dogaśnie, - zapotrzebowanie na przewozy. Dlaczego logistyka? Ponieważ to bardzo ciekawie, logistyk, jeśli on jest dobry, - rozwinięta osobowość, co zawsze znajduje się w kursie wydarzeń, no i dlatego, że tu można zarobić pieniądze.

15

16  Według wyników przesłuchania czasopisma Newsweek, pierwsze miejsce w spisie najbardziej zażądanych w najbliższym czasie fachów zajął fach - fachowiec w zakresie logistyki;  Uniwersytet I kategorii. Według wyników atestacji Ministerstwa Nauki i Wyższej Edukacji wchodzą do liczby 7 władców wyższą kategorią z ponad 340 prywatnych uniwersytetów kraju;  Absolwenci uniwersytetu otrzymują dwa dyplomy, które wyznają na całym świecie - polski państwowy dyplom i francuski dyplom;  Uniwersytet jest wyposażony współczesnymi laboratoriami;  Dla swoich studentów uniwersytet organizuje opłacane praktyki i aplikacje w największych kompaniach;  Wysokowykwalifikowani wykładowcy.

17

18 ПРИМЕЧАНИ Е. Чтобы изменить изображение на этом слайде, выделите рисунок и удалите его. Затем щелкните значок "Рисунки" в заполнителе и вставьте свое изображение. Marzenia zbywają się, trzeba tylko w nich wierzyć!


Pobierz ppt "ПРИМЕЧАНИ Е. Чтобы изменить изображение на этом слайде, выделите рисунок и удалите его. Затем щелкните значок "Рисунки" в заполнителе и вставьте свое изображение."

Podobne prezentacje


Reklamy Google