Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Internetowa biblioteka profesjonalnych e-booków. W czasach gdy… …podnoszenie kwalifikacji decyduje o sukcesie zawodowym pracownika i efektywności przedsiębiorstwa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Internetowa biblioteka profesjonalnych e-booków. W czasach gdy… …podnoszenie kwalifikacji decyduje o sukcesie zawodowym pracownika i efektywności przedsiębiorstwa."— Zapis prezentacji:

1 Internetowa biblioteka profesjonalnych e-booków

2 W czasach gdy… …podnoszenie kwalifikacji decyduje o sukcesie zawodowym pracownika i efektywności przedsiębiorstwa. Studia wymagają intensywnej, a przede wszystkim samodzielnej pracy studenta. Rzetelna, zweryfikowana wiedza gubi się w natłoku banalnej i często dalekiej od rzeczywistości treści internetowej. Kształcenie, szkolenia pracowników stają się coraz kosztowniejsze… źródłem kompetencji, efektywności i mądrości pozostaje KSIĄŻKA!

3 Czym jest NASBI? NASBI jest internetową biblioteką e-booków, skierowaną do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na kompetencje naukowe i zawodowe są kluczowe w postrzeganiu przyszłości. NASBI to ujęta w nowoczesnej technologii biblioteka dostępna dla pracowników, studentów, uczniów, którzy w ramach instytucji (firmy, uczelni) otrzymali dostęp do zasobów wypożyczalni.

4 Książki w Twojej firmie Biblioteki firmowe jako element rozwoju HR. Dynamiczny wzrost popularności książek elektronicznych (e-booków). Wygoda, błyskawiczny dostęp do tysięcy tytułów wspierających prowadzone projekty. Kryzys na rynku szkoleń i przesunięcia budżetowe na tańsze formy kształcenia zasobów ludzkich. Oszczędności w zakupach literatury fachowej.

5 Dla kogo jest NASBI? Biblioteka dostępna wyłącznie dla firm i instytucji, które udzielają dostępu do jej zasobów swoim pracownikom i studentom. Jedyna tak obszerna e-biblioteka dla inżynierów, ekonomistów, menedżerów, przedstawicieli wolnych zawodów. Unikalne zasoby specjalistycznych wydawnictw, aktualnych publikacji w zakresie technologii informatycznych, ekonomii, e-biznesu, psychologii, HR… Oferta elastycznie dopasowana do skali i potrzeb organizacji w ramach indywidualnego konta instytucji.

6 Twoje zasoby książek w NASBI Wybór kategorii e-booków + nowości biblioteki Użytkownicy w sieci komputerowej i ze zdalnym dostępem do platformy Maksymalny czas wypożyczenia Dostępna liczba kopii każdego e-booka

7 Unikalna oferta !!! Tylko za sprawą NASBI zdobędziesz wiedzą z publikacji Helion S.A Wszystkie Marki Helion S.A w jednym miejscu Wiedza z Zakresu IT, Biznes, Poradniki na wyciągnięcie ręki w każdym miejscu.

8 Konto czytelnika Wypożyczanie e-booków z poziomu indywidualnego konta Własna półka użytkownika z nieograniczoną liczbą tytułów3 kroki do lektury (znajdź, pożycz, czytaj) Trzy kroki do lektury (znajdź, pożycz, czytaj) Czytanie odbywa się za pomocą komputera lub innego urządzenia (np. tablet) wyposażonego w przeglądarkę internetową oraz dostęp do internetu Automatyczny zwrot do ogólnych zasobów biblioteki firmy Możliwość lektury poza strukturami firmowej sieci komputerowej

9 Jak to działa?

10 Twoje notatki. Zapisuj notatki Masz do nich dostęp nawet po ponownym wypożyczeniu książki Odczytuj i edytuj swoje wirtualne żółte karteczki

11 Konto instytucji Monitoring liczby wypożyczeń i dostępnych kategorii, poszczególnych tytułów oraz czasu wypożyczeń e-książek. Zarządzanie użytkownikami systemu oraz zasobami książek, które posiadają oni w ramach swoich kont. Aktywacja zdalnego dostępu do platformy spoza sieci komputerowej instytucji.

12 Przetestuj NASBI Współpraca z wydawcami: Konrad Kosiński Brand Manager ds. treści elektronicznych tel.: +48 691 514 425 konrad.kosinski@helion.pl Sprzedaż rozwiązania: Piotr Szóstka Senior B2B Manager tel.: +48 601 514 419 piotr.szostka@helion.pl


Pobierz ppt "Internetowa biblioteka profesjonalnych e-booków. W czasach gdy… …podnoszenie kwalifikacji decyduje o sukcesie zawodowym pracownika i efektywności przedsiębiorstwa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google