Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Toruń 28/29.10.2014. Samo przystąpienie do Federacji to wyłącznie akceptacja Regulaminu i wyznaczanie przedstawiciela Przystąpienie w roli członka nie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Toruń 28/29.10.2014. Samo przystąpienie do Federacji to wyłącznie akceptacja Regulaminu i wyznaczanie przedstawiciela Przystąpienie w roli członka nie."— Zapis prezentacji:

1 Toruń 28/29.10.2014

2 Samo przystąpienie do Federacji to wyłącznie akceptacja Regulaminu i wyznaczanie przedstawiciela Przystąpienie w roli członka nie generuje żadnych zobowiązań o charakterze technicznym Przystąpienie w roli członka sprowadza dalsze kontakty na niższy poziom i umożliwi rejestrowanie serwerów usług i serwerów dostawcy tożsamości

3 Sugerujemy, aby u każdego z partnerów uruchomić serwer dostawcy tożsamości oparty o tę samą bazę użytkowników, co eduroam Sugerujemy, aby na potrzeby Dostawcy Tożsamości stosować oprogramowanie Shibboleth Sugerujemy, aby stosować moduł potwierdzenie zgody na wysłanie atrybutów Sugerujemy, aby serwer był zarejestrowany ogólnoświatowej konfederacji eduGAIN i akceptował wszystkich dostawców usług spełniających warunek Code of Conduct

4


Pobierz ppt "Toruń 28/29.10.2014. Samo przystąpienie do Federacji to wyłącznie akceptacja Regulaminu i wyznaczanie przedstawiciela Przystąpienie w roli członka nie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google