Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NOC WAGAROWICZA FAMILIJNE KINO AKCJI FILM FABULARNY INFORMACJE O PROJEKCIE OFERTA SPONSORINGU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NOC WAGAROWICZA FAMILIJNE KINO AKCJI FILM FABULARNY INFORMACJE O PROJEKCIE OFERTA SPONSORINGU."— Zapis prezentacji:

1 NOC WAGAROWICZA FAMILIJNE KINO AKCJI FILM FABULARNY INFORMACJE O PROJEKCIE OFERTA SPONSORINGU

2 NOC WAGAROWICZA gatunek filmowy

3 Gatunkiem filmowym, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością widzów z różnych grup wiekowych, jest : FILM PRZYGODOWY – KINO FAMILIJNE. Mimo zapotrzebowania na tego typu produkcje, w Polsce, nadal kino familijne nie jest wystarczająco rozwinięte. Nadal cyklicznie emituje się, powstałe jeszcze w latach 70-tych, seriale dla młodzieży pt. ”Wakacje z duchami”, czy „Podróż za jeden uśmiech”. Film „Kevin sam w domu” jest tradycyjnie pokazywany co roku w Święta. Brakuje nam produkcji rodzimej. Naszym zamiarem jest stworzenie filmu przygodowego, który spełni definicję kina familijnego z ciekawymi postaciami, fabułą pełną zwrotów akcji, nawiązującą do kultowych pozycji kina tego gatunku.

4 NOC WAGAROWICZA o filmie

5 NOC WAGAROWICZA dlaczego i po co Film „Noc Wagarowicza” jest jak najbardziej potrzebnym filmem. Akcja filmu dzieje się w Polsce w latach współczesnych. Poruszony jest problem zamykania szkół. Można opowieść tę traktować głębiej, jako konfrontacje moralną dzieci walczących o wyższe ideały: szkoła, przyjaźń i miłość. Końcowe przesłanie filmu to: prawda i dobro zwycięża. Wszystko to ubrane w historię miłosną między dwójką nastolatków: Romą i Julkiem, szybką akcję i humor.

6 NOC WAGAROWICZA Jest to historia grupy przyjaciół szkolnych. Jednych łączą wieloletnie wspólne przygody, inni spotkali się zaledwie kilka dni temu. Różnice i konflikty przestają mieć znaczenie w momencie, kiedy zaczyna ich łączyć wspólny cel. Uczniowie postanawiają wkraść się do szkoły i poprawić swoje testy, bowiem od wyników zależy „być albo nie być” szkoły. Kiedy udaje im się dostać do budynku, los zaczyna płatać im coraz bardziej niebezpieczne figle. Będą musieli stanąć do walki z dużo silniejszym przeciwnikiem niż początkowo zakładali. Pomysłowość młodych ludzi, zagorzała potrzeba walki o to, w co wierzą nie pozwoli ani na chwilę oderwać wzroku od ekranu. Zabawne dialogi, sytuacje i dobro kierujące bohaterami sprawią, że uśmiech na długo po wyjściu z kina pozostanie na ustach widzów.

7 NOC WAGAROWICZA streszczenie

8 NOC WAGAROWICZA streszczenie: Szczupła brunetka – Alina i jej syn Julek (12 lat) pakują kartony do auta. Spoglądają ostatni raz na dom, który nosi na sobie ślady powodzi, i odjeżdżają. Przyjeżdżają do Tomka – przyjaciela Aliny. Julek z Kubą (6lat) – synem Tomka – wypakowują rzeczy. Nagle na kartony wpada chłopiec na rowerze i żąda pieniędzy za rozdarte spodnie. Jest to Bobik (9 lat), kolega Kuby –spryciarz, który wszędzie szuka możliwości zarobku. Pierwszego dnia w nowej szkole Julka okazuje się, że w związku z Dniem Wagarowicza urządzany jest konkurs na przebranie. Julek wygrywa i zdobywa tytuł „odmieńca roku” będąc ubranym w swoje codzienne ubranie. Wracając ze szkoły Julek spotyka w autobusie bardzo ładną dziewczynę Romę. Dziewczyna zapomina torby z autobusu. Julek w ostatniej chwili wyrzuca jej torbę przez okno. Po przyjściu ze szkoły Julek jest załamany. Z pomocą Julkowi przychodzi Kuba z Bobikiem. Zabierają go do butiku mamy Bobika. Następnego dnia w szkole Julek przychodzi świetnie ubrany. Okazuje się, że fajna dziewczyna z Autobusu, Roma, jest w tej samej klasie.

9 NOC WAGAROWICZA streszczenie: Na lekcji biologii przychodzi jednak dyrektor szkoły i przekazuje wiadomość, że możliwe, że szkoła zostanie zlikwidowana. Zadecydują o tym wyniki testu szóstoklasisty. W między czasie nauczycielka informuje klasę, że na następnych zajęciach, będą kroili żaby. Roma przejmuje się losem żab. Tymczasem poznajemy dwóch złodziejaszków Radka i Miszę. Zapowiada się na to, że szykują się do jakiejś większej roboty. Podczas kiedy Roma i Julek uczą się w nocy do testu, złodzieje dostają zlecenie na „brudną robotę” od tajemniczego typa. W szkole podczas testu Roma ma kłopoty. Julek podaje jej odpowiedzi. Niestety gdy sam odkłada rozwiązany test widzi, że testów było kilka i mógł Romie zaszkodzić. Gdy Julek wraca do domu podbiega do niego kolega z klasy Brylant, który sugeruje, że test nie poszedł najlepiej i chce jakoś poprawić oceny. Julek w pierwszej chwili odmawia, ale po nocy pełnej nerwów wynikami Romy. Do tego Julek i Brylant słyszą dyrektora, który zapewnia kogoś przez telefon, że dopilnuje aby oceny były słabe. Julek postanawia zaplanować z Brylantem skok życia. Podczas nocnego planowania wejścia do szkoły chłopcy słyszą hałas dochodzący zza drzwi.

10 NOC WAGAROWICZA streszczenie: Julek i Brylant są już niemal przed drzwiami do kotłowni, którą zamierzają dostać się do budynku, kiedy drogę zastępuje im Dobosz – pies Dozorcy. Brylant oswaja go zabawką. Chłopcy szukają testów. Pod szkołę podjeżdżają Misza i Radek. Udają się do głównego wejścia. Kuba i Bobik też są w szkole i zwiedzają klasy. Julek i Brylant w końcu odnajdują testy i je poprawiają. Włamywacze czarnym sprayem zamalowują wszystkie kamery. Bandyci niszczą ściany i tablice, demolują klasy. Julek idzie do toalety, ku swemu zaskoczeniu spotyka tam na Kubę i Bobika. Cała grupa słyszy hałasy dochodzące z klas. Bohaterowie o włos unikają spotkania z bandytami. Wiedzą już o obecności intruzów. Dzieci przenoszą się do kolejnych pomieszczeń. Znajdują chwilową kryjówkę w jadalni. Bobik próbuje dodzwonić się na policję, ale Brylant wyrywa mu telefon. Do kuchni wpadają włamywacze, chłopcom udaje się ukryć pod jednym ze stołów, jednak telefon zostaje na podłodze. Dzwoni. Włamywacze domyślają się, że w szkole ktoś jest. Kuba stara się skontaktować z tatą. Chłopcy postanawiają zrobić wandalom zdjęcie. Flesz powoduje, że chłopcy się demaskują. Biegną korytarzem. Roma staje w drzwiach sali biologicznej ze słoikiem żab w dłoniach. Złodzieje ją łapią..

11 NOC WAGAROWICZA streszczenie: Nagle rozlega się męski głos z megafonu, a na mężczyznach pojawiają się czerwone punkciki od laserowego celownika. To Kuba i Bobik symulują policję. Po chwili baterie w laserach wyładowują się. Złodzieje orientują się, że zostali oszukani. Rozdzielają się. Rozpoczyna się pogoń. Kuba i Bobik, a za nimi Radek, wchodzą do kanału wentylacyjnego. Julek, Roma i Brylant zostają osaczeni przez Miszę w sali informatycznej. Dochodzą do nich stłumione odgłosy z kanału wentylacyjnego. Bobik zaklinował się i próbuje się uwolnić. Nagle rura wentylacyjna urywa się i wszyscy spadają na Miszę. Uczniowie podejmują decyzję – zamierzają ochronić szkołę. Rozpoczynają kompletowanie sprzętu i realizację planu. Tworzą pułapki przy pomocy rzeczy znalezionych w szkole. Kiedy włamywacze próbują uniknąć kolejnych zasadzek, dzieci schodzą po linie złożonej za skakanek po ścianie. Roma całuje Julka w usta. Julek cofa się po żaby. W drodze do domu Brylant wygaduje Romie, że oni byli w szkole poprawiać oceny z testów i że Julek udaje kogoś innego niż jest. Roma obraża się na Julka.

12 NOC WAGAROWICZA streszczenie: W szkole na apelu Dyrektor ogłasza, że szkoła została zdemolowana, ale są poszlaki kto to mógł zrobić. Julek wracając do klasy widzi jak policjant niesie plecak Bobika. Julek decyduje się iść sam na policję i zeznawać, aby uchronić resztę dzieciaków. Podaje tylko Romie kartkę. Roma widzi wiadomość. W tym czasie Kuba leży w łóżku chory. Dzwoni telefon. Okazuje się, że to policja. Dzwonią po rodziców Julka. Kiedy Kuba odkłada słuchawkę widzi, że na telefonie jest nagrana wiadomość. Okazuje się, że to nagrani Radek i Misza z akcji w szkole…. to dowód na to kto był w szkole i ją zdemolował. Kiedy Kuba i Bobik jadą z dowodem na posterunek, spotykają Radka i Misza. Ponownie rozpoczyna się pościg, w trakcie którego dzieci są uratowane przez grupę jeżdżącą na BMX’ach. W końcu Julek i Roma godzą się. Złoczyńcy lądują w więzieniu. Julek, Bobik, Kuba i Roma zostają bohaterami szkoły.

13 NOC WAGAROWICZA Opinia Łukasza Maciejewskiego, dziennikarza, częstego członka Jury na festiwalach filmowych, wykładowcy szkół filmowych i krytyka filmowego :

14 Z wielkim zainteresowaniem przeczytałem scenariusz zatytułowany „Noc wagarowicza” autorstwa Katarzyny Jungowskiej, Michała Bilińskiego i Radosława Rożnieckiego. Od lat, jako krytyk filmowy, boleję nad stanem polskiej kinematografii w aspekcie produkcji dla młodego (młodzieżowego) widza. Nasze kino nie radzi sobie zupełnie z produkcjami, których potencjalnymi widzami byliby nastolatkowie. Natomiast jeżeli w końcu uda się wyprodukować tego rodzaju propozycję, jej sukces przyjmuje się u nas zawsze z niedowierzaniem (casus „Galerianek” Katarzyny Rosłaniec i „Sali samobójców” Jana Komasy). Tymczasem tajemnica powodzenia tych filmów wynikała przede wszystkim z szacunku reżyserów dla nastoletniego adresata. Minęły już czasy, kiedy młodego widza udawało się usatysfakcjonować siermiężnymi adaptacjami popularnych bajek i baśni, lub mniej lub bardziej infantylnymi wersjami powieści Kornela Makuszyńskiego.

15 CD Polskie kino nie zauważyło, że dzisiejsza młodzież używa własnego slangu, jest świetnie zorientowana w najświeższych nowinkach technologicznych, wyzwolona i wcale nie naiwna, a przy okazji - ta sama młodzież - powiela charakterologiczne właściwości rodziców i dziadków: wrażliwość, delikatność, równie mocno jak oni przeżywa pierwszą miłość i rozstanie. Wszystkie te konteksty odnalazłem w udanym scenariuszu zatytułowanym „Noc wagarowicza”. To film dla młodego widza, którego dialogi zostały napisane z wyraźnym młodzieżowym nerwem, a bohaterowie powinni stać się bliscy rówieśnikom oglądającym ich perypetie w sali kinowej. Scenarzyści słusznie rozpięli narrację pomiędzy szkołą i domem, czyli dwiema sferami pomiędzy którymi w dużym stopniu rozgrywa się życie nastolatka. „Noc wagarowicza” ma wdzięk, suspense, ciekawie pomyślanych bohaterów i inteligentne dialogi. Debiutancki, trzydziestominutowy film Katarzyny Jungowskiej - „Popatrz na mnie” z 2011 roku, świadczy natomiast, że młoda reżyserka ma dobrze opanowany warsztat i umiejętnie współpracuje z aktorem. Z pełnym przekonaniem rekomenduję ten scenariusz. Wierzę że w niedługim czasie zamieni się w atrakcyjne kino.

16 NOC WAGAROWICZA Recenzja scenariusza dr. Ryszard Jabłoński Pisarz, autor słuchowisk radiowych dla dzieci:

17 „Noc Wagarowicza” to znakomita propozycja. To projekt ogromnie potrzebny i powinien być wspierany i wspomagany przez wszystkich, dla których ważna jest przyszłość kina i – nie boję się tego powiedzieć – przyszłość naszego kraju, bo przyszłością kina, tak jak przyszłością każdego narodu jest młodzież. Jak wynika z wszystkich danych statystycznych, to właśnie nastolatkowie i studenci są najlepszą publicznością, zarówno kinową jak i teatralną. To oni zapełniają kinowe sale. Dobrze więc jest kiedy tematy poruszane przez reżyserów dotyczą właśnie ludzi młodych. Pokazują ich świat ich problemy, subkulturę i trudne wybory jakich muszą dokonywać w bardzo ważnym i niebezpiecznym okresie dojrzewania. Wtedy kształtują się ich osobowości. Potrzebują wzorców do naśladowania oraz idoli z którymi mogli by się identyfikować. „Noc Wagarowicza” Katarzyny Jungowskiej i jej kolegów pokazuje nam świat i problemy młodzieży kończącej szkołę podstawową. Uczniów i uczennice klasy VI, którzy właśnie piszą test kompetencyjny.

18 CD Projekt Katarzyny Jungowskiej znakomicie wpisuje się w toczącą się od dawna ogólnokrajową dyskusję, o tym jak ma wyglądać szkolnictwo w Polsce, współczesna edukacja. Bohaterowie filmu sami niejako zabierają głos w tej sprawie, bronią swojej szkoły i w sposób wysoce niekonwencjonalny - w ową tytułową „Noc Wagarowicza” – próbują przechylić szale na swoją stronę, to znaczy robią wszystko aby uniemożliwić likwidację swojej szkoły. Tłem nadrzędnym scenariusza i przyszłego filmu, jest wielka powódź. W czołówce filmu, (pod napisy), widzimy szereg dokumentalnych, często szokujących ujęć, które pokazują groźny żywioł i dzielnych walczących z nim ludzi. Główny bohater i jego rodzina są ofiarami owego kataklizmu. Muszą stworzyć sobie nowe miejsce zamieszkania. Nową pracę. Znajdują się w nowym środowisku. Muszą się urządzić i odnaleźć w nowych, bardzo trudnych, dramatycznych warunkach. Wątki kryminalne i rodzajowe, dwójka przy głupawych przestępców, wyraźnie nieuczciwy burmistrz, dyrektor szkoły, nauczyciel biologii, a także woźny szkolny, którego postać można by,/moim zdaniem/, rozbudować oraz dopełniający galerię postaci epizodycznych, komendant Policji dają szanse na stworzenie znakomitych wyrazistych filmowych typów.

19 CD Roma i Julek. Bardzo ciekawy materiał na zbudowanie opowieści o pierwszej wielkiej i czystej miłości. Tu wszystko w rękach reżysera i szczęśliwym obsadzeniu tych ról. Pozostali uczniowie tworzą wielobarwne, interesujące tło dla głównej pary. Napisane dla nich sceny, jak cały zresztą scenariusz, są tylko wstępnym projektem, literackim pretekstem, do stworzenia autonomicznego dzieła filmowego, które powstaje, tak naprawdę na planie i ostatecznie w montażowni. Scenariusz Pani Katarzyny i spółki, jest takim właśnie pretekstem i moim zdaniem, daje umiejętnym realizatorom duże możliwości i wielkie szanse na stworzenie dobrego i potrzebnego filmu. Już tak dawno nie powstał u nas film dla dzieci i młodzieży. Nie ma Marii Kaniewskiej, a jej „Szatan z siódmej klasy”, gdy się go pokazuje współczesnej młodzieży, jest nie tylko zrozumiały, ale bardzo dobrze przyjmowany. Można by długo wymieniać nazwiska twórców i tytuły filmów, których bohaterowie mają naście lat, ale to prehistoria. Od dobrych dwudziestu lat nikt nie zrobił w Polsce takiego filmu. Nadarza się więc znakomita okazja. „Noc Wagarowicza” dobrze rokuje jako pretekst do powstania, jak już wcześniej napisałem, interesującego obrazu filmowego.

20 Recenzja scenariusza dr. Ryszard Jabłoński CD Należało by jeszcze, tak mi się wydaje, przyjrzeć się niektórym dialogom. Współczesny slang – język ludzi młodych – wydaje się być ciekawym tworzywem artystycznym. Uważam, że to prawdziwa okazja i należy z niej skorzystać. Trzeba zrobić ten film. Trzeba pomóc młodym twórcom. Ich propozycja powinna być nie tylko zauważona ale szybko zrealizowana, bo scenariusz odgaduje i unaocznia nam ducha czasów, w których przyszło nam żyć. Atmosferę dzisiejszych dni. Czas biegnie prędko i w mgnieniu oka wszystko ulega zmianom, staje się historią, a ma to być film współczesny. dr. Ryszard Jabłoński

21 NOC WAGAROWICZA twórcy

22 KATARZYNA JUNGOWSKA reżyseria, scenariusz Absolwentka wydziałów aktorstwa i reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jako aktorkę mogliśmy podziwiać ją w filmach „Bez końca” Krzysztofa Kieślowskiego i „Leni” Bartosza Paducha. Te doświadczenia uświadomiły jej, iż prawdziwym powołaniem jest praca po „drugiej stronie” kamery. Uczestniczy w produkcjach filmów i seriali. Reżyseruje reklamy i teledyski. W 2010 jej scenariusz „Popatrz na mnie” został wybrany przez Studio Munka i uhonorowany nagrodą w programie 30 MINUT. Krótkometrażowy debiut reżyserki okazał się sukcesem docenianym zarówno przez publiczność, jak i profesjonalistów na wielu międzynarodowych festiwalach, m. in. Polish Film Festival w Los Angeles, Cannes FF w Young Corner, FPFF w Gdyni, Quest Europe (Nagroda Publiczności). Obecnie jest świeżo po debiucie pełnometrażowym „5. Nie odchodź!”, za który otrzymała nagrodę Janusza „Kuby” Morgensterna Perspektywa za najlepszy Debiut Fabularny roku. W tym filmie wystąpili między innymi Daniel Olbrychski, Grażyna Szapołowska, Łukasz Simlat, Michalina Olszańska, Halina Skoczyńska.

23 MICHAŁ BILIŃSKI reżyseria,montaż, scenariusz Stypendysta i absolwent wydziałów reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jego filmy są doceniane na festiwalach. Pierwszy - pastisz kina grozy "Troglodytus Pigmeus" - zdobył w 2004 roku nagrodę publiczności na warszawskim Międzynarodowym Przeglądzie Filmów Amatorskich i Niezależnych "Jutro Filmu". Rok później na przegląd trafiła druga jego produkcja - "Wstecz". "Teraz Polska" - nie stroniąca od przemocy historia trzech skinheadów - pokazywana była już podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w konkursie kina niezależnego. Film uzyskał Honorowe wyróżnienie na XXXI FPFF Gdynia, I nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Publicystycznych „Publicystyka” GRAND PRIX na Warszawskim Festiwalu Młodego Kina SKOFFKA 4 Stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy Film "Zły" oparty na faktach z życia autora został nagrodzony na V FILMOWEJ GÓRZE w kategoriach Profilaktyka Społeczna ( I miejsce) oraz został doceniony Nagrodą Publiczności.

24 WOJCIECH WĘGRZYN operator obrazu Twórca filmów dokumentalnych i fabularnych. Absolwent Wydziału Operatorskiego czeskiego FAMO. Jego filmy dokumentalne: „Zaszumiał, powiał”,400 Hektarów, Pojechał, Zobaczył – zdobyły szereg nagród na festiwalach w Krakowie, Kazimierzu Dolnym, Warszawie, Toronto. 2010: Toronto (Toronto Polish Film Festival) Nagroda im. Michała Maryniarczyka Autor zdjęć fabularnych, teledysków, reklam. Współpracował z takimi reżyserami jak Marcin Krzyształowicz, Magdalena-Holland Łazarkiewicz czy Andrzej Domalik i Janusz Zaorski. Debiutował filmem fabularnym "Wybraniec".

25 NOC WAGAROWICZA obsada aktorska

26 NOC WAGAROWICZA obsada aktorska Radek : Sebastian Stankiewicz Misza : Marcin Zarzeczny Alina: Natalia Lesz Tomek: ……………….. Dyrektor: Andrzej Baranowski Burmistrz:………………………

27 NOC WAGAROWICZA obsada aktorska Dzieciaki z fundacji Serduszko i wybrane na castingu

28 NOC WAGAROWICZA harmonogram prac styczeń : wniosek do PISF kwiecień : odpowiedź PISF Maj-czerwiec : okres przygotowawczy Lipiec-sierpień: zdjęcia (35 dni) Wrzesień-grudzień: montaż, post produkcja dźwięku i obrazu styczeń : gotowy film do dystrybucji festiwalowej i kinowej

29 NOC WAGAROWICZA Dzieci są najodpowiedniejszym materiałem, w który trzeba wlać zasady moralne i umiejętność odróżnienia dobra od zła.

30 NOC WAGAROWICZA SPONSORING

31 POZIOM PLATYNOWY Kwota sponsoringu: 800 000 PLN netto  reklama Sponsora w filmie w postaci Product Placement (5 scen)  wyeksponowanie logotypu w filmie i nazwy Sponsora (3 sceny)  reklama Sponsora w filmie „making of” w postaci Product Placement (5 scen)  wyeksponowanie logotypu w filmie ”making of” i nazwy Sponsora (3 sceny)  udział Sponsora w zorganizowanych konferencjach prasowych: ekspozycja roll-upów, materiałów i folderów reklamowych dostarczonych przez Sponsora  zamieszczenie logo Sponsora wraz z linkiem do strony internetowej na oficjalnej stronie internetowej filmu „Noc Wagarowicza”  zamieszczenie spotu Sponsora przed filmem na płytach DVD  zamieszczenie logo Sponsora na okładkach płyt DVD z filmem  przekazanie sponsorowi 50 płyt DVD z filmem na cele promocyjne  umieszczenie logo i nazwy Sponsora w napisach końcowych filmu  informacje o Sponsorze na materiałach reklamowych filmu (plakaty, ulotki)  udział Sponsora w zorganizowanej premierze filmu: ekspozycja roll-upów, materiałów i folderów reklamowych dostarczonych przez sponsora, możliwość promocji produktów.  30 zaproszeń na zorganizowaną premierę filmu  WYŁĄCZNOŚĆ SPONSORINGU!!!

32 POZIOM ZŁOTY Kwota sponsoringu: 300 000 PLN netto  reklama Sponsora w filmie w postaci Product Placement (5 scen)  wyeksponowanie logotypu w filmie i nazwy Sponsora (3 sceny)  reklama Sponsora w filmie „making of” w postaci Product Placement (5 scen)  wyeksponowanie logotypu w filmie ”making of” i nazwy Sponsora (3 sceny)  udział Sponsora w zorganizowanych konferencjach prasowych: ekspozycja roll-upów, materiałów i folderów reklamowych dostarczonych przez Sponsora  zamieszczenie logo Sponsora wraz z linkiem do strony internetowej na oficjalnej stronie internetowej filmu „Noc Wagarowicza”  zamieszczenie spotu Sponsora przed filmem na płytach DVD  zamieszczenie logo Sponsora na okładkach płyt DVD z filmem  przekazanie sponsorowi 50 płyt DVD z filmem na cele promocyjne  umieszczenie logo i nazwy Sponsora w napisach końcowych filmu  informacje o Sponsorze na materiałach reklamowych filmu (plakaty, ulotki)  udział Sponsora w zorganizowanej premierze filmu: ekspozycja roll-upów, materiałów i folderów reklamowych dostarczonych przez sponsora, możliwość promocji produktów.  30 zaproszeń na zorganizowaną premierę filmu

33 POZIOM SREBRNY Kwota sponsoringu: 150 000 PLN netto  reklama Sponsora w filmie w postaci Product Placement (2 scen)  wyeksponowanie logotypu w filmie i nazwy Sponsora (1 sceny)  - reklama Sponsora w filmie „making of” w postaci Product Placement (2 scen)  wyeksponowanie logotypu w filmie ”making of” i nazwy Sponsora (1 sceny)  udział Sponsora w zorganizowanych konferencjach prasowych: ekspozycja roll-upów, materiałów i folderów reklamowych dostarczonych przez Sponsora  zamieszczenie logo Sponsora wraz z linkiem do strony internetowej na oficjalnej stronie internetowej filmu „Noc Wagarowicza”  zamieszczenie logo Sponsora na okładkach płyt DVD z filmem  przekazanie sponsorowi 30 płyt DVD z filmem na cele promocyjne  umieszczenie logo i nazwy Sponsora w napisach końcowych filmu  udział Sponsora w zorganizowanej premierze filmu: ekspozycja roll-upów, materiałów i folderów reklamowych dostarczonych przez sponsora, możliwość promocji produktów.  20 zaproszeń na zorganizowaną premierę filmu

34 POZIOM MIEDZIANY Kwota sponsoringu: 50 000 PLN netto  reklama Sponsora w filmie „making of” w postaci Product Placement (10 scen)  wyeksponowanie logotypu w filmie ”making of” i nazwy Sponsora (5 sceny)  zamieszczenie logo Sponsora wraz z linkiem do strony internetowej na oficjalnej stronie internetowej filmu „Noc Wagarowicza”  zamieszczenie logo Sponsora na okładkach płyt DVD z filmem  przekazanie sponsorowi 30 płyt DVD z filmem na cele promocyjne  umieszczenie logo i nazwy Sponsora w napisach końcowych filmu  udział Sponsora w zorganizowanej premierze filmu: ekspozycja roll-upów, możliwość promocji produktów.  20 zaproszeń na zorganizowaną premierę filmu

35 POZIOM SPONSORING PLUS Barter. Możliwość opracowania dodatkowych niestandardowych form promocji Sponsora. Np. obradowanie aut produkcyjnych logiem sponsora Wsparcie wskazanej przez sponsora fundacji na etapie sprzedaży biletów w kinach z nagłośnieniem tego faktu w mediach, podczas premiery, we wszystkich materiałach dotyczących filmu. etc.

36 NOC WAGAROWICZA Barter: Możliwość opracowania dodatkowych niestandardowych form promocji Sponsora. Np. obradowanie aut produkcyjnych logiem sponsora Wsparcie wskazanej przez sponsora fundacji na etapie sprzedaży biletów w kinach z nagłośnieniem tego faktu w mediach, podczas premiery, we wszystkich materiałach dotyczących filmu. etc.

37 Zapraszamy do współpracy

38 Katarzyna Jungowska + 48 504018019 katarzyna.jungowska@wp.pl


Pobierz ppt "NOC WAGAROWICZA FAMILIJNE KINO AKCJI FILM FABULARNY INFORMACJE O PROJEKCIE OFERTA SPONSORINGU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google