Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Założenia cross- promocji Jak powszechnie wiadomo słodkie upominki oraz prezenty są nieodłącznym elementem każdej rocznicy, urodzin, imienin, świąt oraz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Założenia cross- promocji Jak powszechnie wiadomo słodkie upominki oraz prezenty są nieodłącznym elementem każdej rocznicy, urodzin, imienin, świąt oraz."— Zapis prezentacji:

1 Założenia cross- promocji Jak powszechnie wiadomo słodkie upominki oraz prezenty są nieodłącznym elementem każdej rocznicy, urodzin, imienin, świąt oraz innych wyjątkowych dla nas dni. A gdyby tak najważniejsze uroczystości rodzinne oraz spotkania w grupie przyjaciół celebrować wspólnie z produktami MARS? Cross - promocja stworzona przez mnie będzie opierała się na połączeniu słodyczy naszych ulubionych batoników i cukierków firmy MARS oraz równie słodkim pluszowym upominkiem, który zachwyci każdego od dzieci po dorosłych.

2 Ankieta Aby lepiej zrozumieć istotę proponowanego produktu i sprawdzić czy opracowany przeze mnie projekt spotkałby się z pozytywnym przyjęciem na rynku przeprowadziłam krótką ankietę w grupie 25 osób w wieku od 20 do 27lat. Oto szczegółowe wyniki ankiety:

3

4 W związku z wynikami przeprowadzonej ankiety chciałabym zaproponować produkt składający się z pluszowej maskotki oraz zestawu słodyczy firmy MARS. Takie połączenie z pewnością znajdzie popyt na rynku nie tylko z okazji świąt ale również urodzin, imienin, bądź rocznic. Zestaw prezentowy będzie doskonały zarówno jako upominek od dziecka dla mamy z okazji Dnia Matki bądź odwrotnie - od dorosłego dla pociechy z okazji Dnia Dziecka czy urodzin. Pluszowa zabawka oraz ulubione słodycze sprawią przemiłą niespodziankę ukochanej osobie przy każdej okazji a jak pokazują wyniki ankiety maskotka w postaci misia przyniesie radość każdemu bez względu na wiek i jest prezentem bardzo uniwersalnym. Zakup produktu będzie ogromnym ułatwieniem dla konsumenta, ponieważ nabędzie on zestaw „dwa w jednym”. Takie rozwiązanie będzie zatem cieszyło się popularnością przede wszystkim wśród klientów, którzy nie mają czasu na poszukiwanie prezentów bądź też szukają pomysłu na skomponowanie odpowiedniego upominku. Uważam, iż tego typu produkt spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony konsumentów i pomoże zwiększyć sprzedaż słodyczy firmy MARS.

5


Pobierz ppt "Założenia cross- promocji Jak powszechnie wiadomo słodkie upominki oraz prezenty są nieodłącznym elementem każdej rocznicy, urodzin, imienin, świąt oraz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google