Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sprawozdanie z działań szkolnego doradcy zawodowego

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sprawozdanie z działań szkolnego doradcy zawodowego"— Zapis prezentacji:

1 Sprawozdanie z działań szkolnego doradcy zawodowego
I semestr roku szkolnego 2014/2015 Opracowała Anita Fabrycka

2 Uczniowie zdobyli informacje na temat matury 2015 z języka polskiego.
Udział klas 3A, 3B, 3C w Salonie Maturzystów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego r. Uczniowie zdobyli informacje na temat matury 2015 z języka polskiego.

3 Uczniowie zdobyli informacje na temat matury 2015 z matematyki.
Udział klas 3A, 3B, 3C w Salonie Maturzystów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego r. Uczniowie zdobyli informacje na temat matury 2015 z matematyki.

4 Udział klas 3A, 3B, 3C w Salonie Maturzystów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego r. Uczniowie zdobyli informacje na temat matury 2015 z wiedzy o społeczeństwie.

5 Uczniowie zdobyli informacje na temat matury 2015 z geografii.
Udział klas 3A, 3B, 3C w Salonie Maturzystów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego r. Uczniowie zdobyli informacje na temat matury 2015 z geografii.

6 Wyjście klasy 2A na Politechnikę Gdańską 17.12.2014r.
Udział w spotkaniu w Akademickim Biurze Karier PG oraz zwiedzanie Gmachu głównego Politechniki Gdańskiej

7 Wyjście klasy 2A na Politechnikę Gdańską 17.12.2014r.
Udział w spotkaniu w Akademickim Biurze Karier PG oraz zwiedzanie Gmachu głównego Politechniki Gdańskiej

8 Udział w warsztatach Planowanie czasu i kariery
Wyjście klasy 2B do Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie r. Udział w warsztatach Planowanie czasu i kariery

9 Wyjście klasy 2C do Wyższej Szkoły Zarządzania 17.12.2014r.
Zwiedzanie WSZ, wizyta w pracowniach kierunku Fizjoterapia, w bibliotece uczelni oraz udział w wykładzie na temat nauk medycznych

10 Wyjście klasy 2C do Wyższej Szkoły Zarządzania 17.12.2014r.
Zwiedzanie WSZ, wizyta w pracowniach kierunku Fizjoterapia, w bibliotece uczelni oraz udział w wykładzie na temat nauk medycznych

11 Wyjście klasy 2C do Wyższej Szkoły Zarządzania 17.12.2014r.
Zwiedzanie WSZ, wizyta w pracowniach kierunku Fizjoterapia, w bibliotece uczelni oraz udział w wykładzie na temat nauk medycznych

12 Wyjście klasy 2C do Wyższej Szkoły Zarządzania 17.12.2014r.
Zwiedzanie WSZ, wizyta w pracowniach kierunku Fizjoterapia, w bibliotece uczelni oraz udział w wykładzie na temat nauk medycznych

13 Udział klas 3A, 3B, 3C w spotkaniu z członkami klubu Convertum z Instytutu Politologii Uniwersytetu Gdańskiego Udział w warsztatach na temat Sposobów przygotowania wystąpienia, sztuki argumentacji, technik zwiększania pewności siebie i walki ze stresem podczas publicznych wystąpień.

14 Udział klas 3A, 3B, 3C w spotkaniu z członkami klubu Convertum z Instytutu Politologii Uniwersytetu Gdańskiego Udział w warsztatach na temat Sposobów przygotowania wystąpienia, sztuki argumentacji, technik zwiększania pewności siebie i walki ze stresem podczas publicznych wystąpień.

15 Udział klas 3A, 3B, 3C w spotkaniu z członkami klubu Convertum z Instytutu Politologii Uniwersytetu Gdańskiego Udział w warsztatach na temat Sposobów przygotowania wystąpienia, sztuki argumentacji, technik zwiększania pewności siebie i walki ze stresem podczas publicznych wystąpień.

16 Udział klas 3A, 3B, 3C w spotkaniu z członkami klubu Convertum z Instytutu Politologii Uniwersytetu Gdańskiego Udział w warsztatach na temat Sposobów przygotowania wystąpienia, sztuki argumentacji, technik zwiększania pewności siebie i walki ze stresem podczas publicznych wystąpień.

17 Udział klas 3A, 3B, 3C w spotkaniu z członkami klubu Convertum z Instytutu Politologii Uniwersytetu Gdańskiego Udział w warsztatach na temat Sposobów przygotowania wystąpienia, sztuki argumentacji, technik zwiększania pewności siebie i walki ze stresem podczas publicznych wystąpień.

18 Udział klasy IIIA i IIC w Targach Technicon Innowacje 23.10.2014r.
Współpraca z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym Udział w Młodzieżowych Spotkaniach z Medycyną Udział klasy IIIA i IIC w Targach Technicon Innowacje r.

19 Informacje dla maturzystów
Tablica na temat kierunków studiów : UG, PG, GUM, AWFiS, AM, AMW, Colegium Civitas i wymaganych na te kierunki przedmiotów maturalnych Stojak Akademicki Gdańsk z informatorami uczelni wyższych

20 REALIZACJA WARSZTATÓW GRUPOWYCH z zakresu poradnictwa zawodowego w VII Liceum Ogólnokształcącym
W roku szkolnym 2014/2015 odbyło się 8 lekcji poradnictwa zawodowego dla klas II-III. Uczniowie Zdobyli wiedzę na temat przedmiotów maturalnych ważnych w rekrutacji, warunków rekrutacji na uczelnie wyższe, ilości kandydatów, punktów ECTS, możliwości studiowania za granicą, możliwości finansowania studiów z kredytu studenckiego, kierunków zamawianych, losów młodzieży na rynku pracy, oferty edukacyjnej uczelni wyższych publicznych i niepublicznych oraz oferty szkół policealnych i możliwości zdobycia kwalifikacji zawodowych potrzebnych na rynku pracy.

21 REALIZACJA ROZMÓW INDYWIDUALNYCH dla uczniów klas II-III w VII Liceum Ogólnokształcącym
W I semestrze roku szkolnego 2014/2015 odbyło się 19 porad indywidualnych dla uczniów klas II-III na temat wyboru kierunków studiów, wymagań rekrutacyjnych i oferty kształcenia na uczelniach wyższych. Efektem jest pomoc uczniom w wyborze przyszłej kariery zawodowej i kierunku studiów

22 Anita Fabrycka szkolny doradca zawodowy
Dziękuję za uwagę Anita Fabrycka szkolny doradca zawodowy


Pobierz ppt "Sprawozdanie z działań szkolnego doradcy zawodowego"

Podobne prezentacje


Reklamy Google