Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkolny Klub Wolontariatu w Zespole Szkół w Dydni.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkolny Klub Wolontariatu w Zespole Szkół w Dydni."— Zapis prezentacji:

1 Szkolny Klub Wolontariatu w Zespole Szkół w Dydni

2 Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli si ę z innymi. Jan Paweł II

3 Aby być wolontariuszem wystarczy tylko odrobina chęci i wolnego czasu!

4 Wolontariuszem może być każdy z nas, gdyż nawet zwyczajną rozmową, obecnością- której osoby starsze, samotne, chore tak bardzo potrzebują możemy im pomóc. Dla nas to może być tylko zwykła rozmowa, lecz dla tych ludzi znaczy ona bardzo wiele.

5 Dzięki takim spotkaniom możemy poznać wielu wspaniałych ludzi i nabyć nowe umiejętności. Bycie wolontariuszem sprawia, że jesteśmy bardziej otwarci na innych.

6 Nawet jeden szczery uśmiech na twarzy osoby, której w jakiś sposób mogliśmy pomóc motywuje nas do dalszego działania i wywołuje w naszych sercach radość.

7 Nasze akcje :  Marsz żonkilowy  Sadzenie żonkilki- 24 październik  Akademia z okazji Dnia Wolontariusza- 5 grudnia  Dzień z osobą samotną w Domu Pogodnej Starości w Dynowie- 28 luty  Wyjazd do fundacji Dar-med w Brzozowie  Przeprowadzenie akademii z okazji Dnia Tolerancji  Pomoc w spełnieniu marzenia nieuleczalnie chorego chłopca  Akademia z okazji Dnia Niezapominajki – 15 maja

8 Przy naszej szkole posadziliśmy żonkile – symbole nadziei

9 AKADEMIA- DZIEŃ TOLERANCJI

10 DZIEŃ OTWARTY W FUNDACJI DAR - MED

11 Dzień Niezapominajki

12 Marsz żonkilowy 2012

13


Pobierz ppt "Szkolny Klub Wolontariatu w Zespole Szkół w Dydni."

Podobne prezentacje


Reklamy Google