Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Praktyczne rady Spokojnego Roku……...

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Praktyczne rady Spokojnego Roku……..."— Zapis prezentacji:

1 Praktyczne rady Spokojnego Roku……..

2 Suwmiarka Suwmiarka jest jednym z podstawowych warsztatowych przyrządów pomiarowych służącym do szybkiego pomiaru wytwarzanych elementów.

3 Suwmiarka Suwmiarka jest jednym z podstawowych warsztatowych przyrządów pomiarowych służącym do szybkiego pomiaru wytwarzanych elementów. https://www.youtube.com/watch?v=F2r3TYSHLXw

4 Suwmiarka Suwmiarka jest jednym z podstawowych warsztatowych przyrządów pomiarowych służącym do szybkiego pomiaru wytwarzanych elementów.

5 Wzornik Promieniomierz – urządzenie pomiarowe w postaci wzorników, które służą do pomiaru promieni zaokrągleń. Sprawdzanie zaokrągleń odbywa się poprzez przymierzanie kolejnych wzorników, aż do takiego, który będzie dokładnie przylegał do danego zaokrąglenia.

6 Mikrometr Śruba Mikrometryczna
Mikrometr (zwany także mikromierzem, dla odróżnienia od mikrometra, jako jednostki miary długości) - przyrząd pomiarowy służący do mierzenia wymiarów geometrycznych przedmiotów z rozdzielczością rzędu 0,01 mm Mikrometr do pomiarów zewnętrznych o zakresie mm: 1 - kabłąk, 2- kowadełko, 3 - wrzeciono, 4 - zacisk, 5 - tuleja, 6 - bęben, 7 - sprzęgło cierne.

7 Proste narzędzia do perspektywy
Perspektywa Przestrzeń Odręczna

8 Proste przykłady do rysowania
W sieci Wiedza praktyczna Struktury jonowe


Pobierz ppt "Praktyczne rady Spokojnego Roku……..."

Podobne prezentacje


Reklamy Google