Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza Szlachetna Paczka. Dominika i Kamil podczas pakowania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza Szlachetna Paczka. Dominika i Kamil podczas pakowania."— Zapis prezentacji:

1 Nasza Szlachetna Paczka

2 Dominika i Kamil podczas pakowania

3 Daria i Karolina starannie zaklejają pudła

4 Kleić też trzeba umieć.

5 Ale udało nam się

6 Czasu mało, a tyle słodyczy do ułożenia.

7 Kontrola obowiązuje.

8 Kolejna paczka za nami.

9 Prace nadal trwają.

10 Jeszcze…

11 To tylko część naszych prezentów.

12 Wszystkich paczek było 20

13 Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki: Dzieci, gdy tylko usłyszały, że idziemy z niecierpliwością przytrzymywały nam drzwi od windy, krzycząc do mamy, że idą kolejne pudła. W drzwiach czekały już na nas trzymając w rękach rysunki, które przygotowały w podziękowaniu dla Darczyńców. Cała rodzina bardzo ucieszyła się z otrzymanej pomocy. Dzieci od razu odpakowały pudła z zabawkami i materiałami szkolnymi – jakby intuicyjnie wiedziały, że tam właśnie są. Natychmiast zaczęły bawić się lalkami, odpakowywać materiały szkolne i grać w karty. Cieszyły się niezmiernie z otrzymanych podarunków - przytulały się do nas, co chwilę dziękując. Pani Monika również bardzo cieszyła się z otrzymanej pomocy. Stała wzruszona i patrzyła na rozradowane dzieci.

14 Co chce Państwu przekazać wolontariusz: Chciałam bardzo Państwu podziękować za przygotowanie paczki, która sprawiła Rodzinie i mnie osobiście bardzo wiele radości. Odnieśliśmy wrażenie, że ta paczka wzmocniła Panią Monikę, która chyba bardziej uwierzyła w siebie - to nas bardzo ucieszyło. W imieniu swoim i Rodziny jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ, SERDECZNIE POZDRAWIAM, ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NADCHODZĄCYM ROKU!!!

15 Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina: Rodzina jest bardzo wdzięczna wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie paczki. "Cieszymy się, że mamy takie fajne rzeczy, z wszystkich prezentów i bardzo dziękujemy" - powiedziały dzieci z radością odpakowujące kolejne paczki. Pani Monika wzruszona powiedziała: "Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy".

16 Klasa 1 technikum dziękuje uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz firmie Balcke Durr za pomoc w organizacji szlachetnej paczki!


Pobierz ppt "Nasza Szlachetna Paczka. Dominika i Kamil podczas pakowania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google