Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zintegrowany sterownik przycisków. Informacje podstawowe Każdy przycisk jest podłączony do sterownika za pośrednictwem dwóch przewodów, oraz dwóch linii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zintegrowany sterownik przycisków. Informacje podstawowe Każdy przycisk jest podłączony do sterownika za pośrednictwem dwóch przewodów, oraz dwóch linii."— Zapis prezentacji:

1 Zintegrowany sterownik przycisków

2 Informacje podstawowe Każdy przycisk jest podłączony do sterownika za pośrednictwem dwóch przewodów, oraz dwóch linii zasilających Każdy przycisk może zostać przyporządkowany do dowolnej grupy przycisków, niezależnie od miejsca przyłączenia Maksymalna ilość przycisków przyłączona do jednego sterownika: 120 Maksymalna ilość zdefiniowanych grup: wynika z ilości dostępnych przyłączy, sterownik posiada możliwość obsługi 7 grup, dodatkowe grupy wymagają zainstalowania modułu rozszerzeń. Maksymalna ilość grup: 30.

3 Układ połączeń bez modułu dodatkowych linii danych przycisk

4 Układ połączeń z modułem dodatkowych linii danych przycisk Moduł dodatkowych linni danych Max. 8 dodatkowych obwodów na moduł

5 Definicja grupy Do każdej grupy przycisków przyporządkowane są następujące przyłącza sterownika: Wejście światła zielonego, Wejście potwierdzenia, Wyjście żądania światła zielonego w postaci styków przekaźnika, z możliwością konfiguracji NC/CO. W czasie konfiguracji sterownika do każdej z grup przypisuje się przyciski na podstawie ich numeru seryjnego.

6 Konfiguracja parametrów przycisków podłączonych do starownika Konfiguracja parametrów przycisków jest możliwa na kilka sposobów: Bazpośrednio, za pomocą pilota na podczerwień, Za pośrednictwem sterownika, przy użyciu pilota na podczerwień, Za pośrednictwem sterownika, przy użyciu karty SD

7 Bezpieczeństwo Każdy przycisk jest wyposażony w dodatkowe wejście sygnału światła zielonego, w celu uniemożliwienia generacji nieprawidłowego sygnału gdy aktywne jest światło czerwone (sytuacja możliwa w przypadku błędnej konfiguracji), Przyciski i sterownik nie wykorzystują sygnału swiatła czerwonego, Po włączeniu zasilania sterownik sprawdza obecność wszystkich skonfigurowanych przycisków. Jeżeli któryś z przycisków nie odpowiada, dedykowana linia sterownika jest ustawiana w stan aktywny.

8 Informacje dodatkowe Sterownik posiada mozliwość aktualizacji oprogramowania przy użyciu karty SD. Możliwa jest również aktualizacja oprogramowania przycisków. Wszystkie parametry przycisków i sterownika można skonfigurować w sposób automatyczny, na podstawie plików konfiguracyjnych umieszczonych na karcie SD. Istnieje również możliwość odczytu aktualnej konfiguracji i zapisu w postaci pliku na karcie SD. Możliwość aktualizacji oprogramowania pozwala na przyłączenie do sterownika innych urządzeń w taki sam sposób jak przyciski (np. wyświetlaczy czasu oczekiwania) co pozwala na rozbudowę instalacji o nowe elementy bez potrzeby prowadzenia nowych przewodów do sterownika.


Pobierz ppt "Zintegrowany sterownik przycisków. Informacje podstawowe Każdy przycisk jest podłączony do sterownika za pośrednictwem dwóch przewodów, oraz dwóch linii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google