Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W dniach 14 – 16 listopada grupa studentów III roku kierunku TURYSTYKA I REKREACJA KRAKOWSKIEJ AKADEMII im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego uczestniczyła.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W dniach 14 – 16 listopada grupa studentów III roku kierunku TURYSTYKA I REKREACJA KRAKOWSKIEJ AKADEMII im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego uczestniczyła."— Zapis prezentacji:

1

2 W dniach 14 – 16 listopada grupa studentów III roku kierunku TURYSTYKA I REKREACJA KRAKOWSKIEJ AKADEMII im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego uczestniczyła w wycieczce studyjnej do Szwecji. Trasę z Krakowa do Świnoujścia pokonaliśmy busem Firmy Przewozowowej „Michalus”, zaś do Ystad dopłynęliśmy promem firmy Polferries. I tak to się zaczęło…

3  Rozpoczęcie wycieczki miało miejsce dnia 14.11.2014 r. na parkingu przy Krakowskiej Akademii, gdzie o godzinie 6.00 stawiliśmy się na zbiórce.  Każdy z nas miał obowiązek pilotować wybrany odcinek trasy, aby sprawdzić swoje umiejętności.

4

5

6

7

8  Ystad – miasto portowe w południowej Szwecji  Liczy 17 286 mieszkańców

9

10

11

12

13

14

15 Specjalne podziękowania kierujemy do:  dr Izabeli Kapery,  Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.,  Firmy Przewozowej „Michalus” Za wspaniałe chwile, które z pewnością na długo zostaną w naszej pamięci.


Pobierz ppt "W dniach 14 – 16 listopada grupa studentów III roku kierunku TURYSTYKA I REKREACJA KRAKOWSKIEJ AKADEMII im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego uczestniczyła."

Podobne prezentacje


Reklamy Google