Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

N ASZA SZKOŁA I STATYSTYKA ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM IM.LEGIONÓW POLSKICH W PORONINIE PROJEKT KLASY VB.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "N ASZA SZKOŁA I STATYSTYKA ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM IM.LEGIONÓW POLSKICH W PORONINIE PROJEKT KLASY VB."— Zapis prezentacji:

1 N ASZA SZKOŁA I STATYSTYKA ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM IM.LEGIONÓW POLSKICH W PORONINIE PROJEKT KLASY VB

2 S ZKOŁY W G MINIE P ORONIN W Małem Cichem i Stasikówce na jedną klasę przypada średnio 10 osób. Najwięcej uczniów jest w szkole w Poroninie, a najmniej w Małem Cichem. W naszej szkole jest prawie dwa razy więcej uczniów niż w szkole w Murzasichlu.

3 W naszej szkole nauczycielek jest 5x więcej niż nauczycieli Nauczyciele 30 Kobiety 25 Mężczyźni 5

4 Wszystkich sal lekcyjnych jest 12, w tym 2 salki językowe. Największe sale to: 21, 20, 19, 18, 14, 13, 10.. Najlepiej ściąga się w sali 26 i 28 Najmniejsza sala to 28.

5 Ś REDNIA KLASY Klasy z najwyższą średnią to IV A i V B. Klasa z najniższą średnią to G III A.

6 N AJWYŻSZA ŚREDNIA WZOROWEGO UCZNIA W KLASIE Najlepszego ucznia ma klasa IVA – średnia 5,27. W klasie GIIIA nie ma ucznia wzorowego.

7 L ICZBA U CZNIÓW WZOROWYCH Najwięcej uczniów wzorowych jest w klasie II A, w klasie GIIIA nie ma ucznia wzorowego, a w GIIIB jest tylko jeden.

8 SKO ( MARZEC 2014) Najwięcej pieniędzy w roku szkolnym 2013/2014 do marca zaoszczędziła klasa III b.

9 I LOŚĆ UCZNIÓW W KLASACH

10 I LOŚĆ C HŁOPCÓW I D ZIEWCZĄT W KLASACH W szkole jest 288 uczniów, w tym 140 dziewcząt i 148 chłopców.

11 W NIOSEK Jedyna klasa gdzie jest tyle samo chłopców co dziewcząt, to IV b. Na zdjęciu są (od lewej) Łukasz, Michalina, Daniel, Ola.

12 WNIOSEK W IV a jest 2x więcej dziewczyn niż chłopaków. Na zdjęciu są (od lewej) Ola, Kuba, Karolina

13 W NIOSEK 2x więcej dziewczyn jest też w klasie V a. Na zdjęciu są (od lewej) Natalia, Krystian, Róża.

14 W NIOSEK W VI b jest 2x więcej chłopaków. Na zdjęciu są (od lewej) Łukasz, Aśka i Jasiek

15 K LASA V B D ZIĘKUJEMY ZA OBEJRZENIE PREZENTACJI MAMY NADZIEJĘ, ŻE DANE STATYSTYCZNE PRZEDSTAWIONE NA WYKRESACH PRZYBLIŻYŁY WAM OBRAZ NASZEJ SZKOŁY


Pobierz ppt "N ASZA SZKOŁA I STATYSTYKA ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM IM.LEGIONÓW POLSKICH W PORONINIE PROJEKT KLASY VB."

Podobne prezentacje


Reklamy Google