Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wyk. Rafał Zarzecki Klasa VI. Golf Wspaniałe rozwiązanie, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i skupiając uwagę nad precyzją uderzenia - zapomnieć o.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wyk. Rafał Zarzecki Klasa VI. Golf Wspaniałe rozwiązanie, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i skupiając uwagę nad precyzją uderzenia - zapomnieć o."— Zapis prezentacji:

1 Wyk. Rafał Zarzecki Klasa VI

2 Golf Wspaniałe rozwiązanie, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i skupiając uwagę nad precyzją uderzenia - zapomnieć o problemach w pracy lub szkole.

3 Sporty wodne Jeśli naprawdę lubisz wodę, może zdecyduj się latem na któryś z wielu fantastycznych sportów wodnych. Mamy do wyboru: kajaki, surfing, windsurfing, narty wodne, żeglarstwo.

4 Jazda konna Jeśli lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, i zwierzęta są Ci szczególnie bliskie, wyjdź na spacer z psem, a jeśli to Ci nie wystarcza spróbuj jazdy konnej.

5 Ogrodnictwo Nie ma nic bardziej relaksującego i pozwalającego być dumnym z sukcesów niż praca w ogrodzie. Mieszanka świeżego powietrza, pięknych roślin oraz spokojnej pracy sprawia, że uśmiech sam pojawia się na twarzy zbierając warzywa, owoce i zioła.

6 Jazda na rowerze To idealna propozycja na letnie miesiące. Wycieczki rowerowe to wspaniałe rozwiązanie na wspólne spędzenie czasu z rodziną, podziwianie krajobrazów, z dala od miejskiego zgiełku. To wspaniały trening dla nóg.

7 Piłka nożna Piłka nożna jest zdecydowanie najpopularniejszą grą zespołową, ale także dyscypliną sportową na świecie. Jest to po części efektem prostoty przepisów, łatwością dostępu, jak i też wielkości emocji, które towarzyszą każdemu meczowi piłkarskiemu.

8 Zapraszam do aktywności i dużych i małych


Pobierz ppt "Wyk. Rafał Zarzecki Klasa VI. Golf Wspaniałe rozwiązanie, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i skupiając uwagę nad precyzją uderzenia - zapomnieć o."

Podobne prezentacje


Reklamy Google