Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA ROBOTNIKÓW PODCZAS BUDOWY SIEDZIBY OSP KOŁODZIEJE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA ROBOTNIKÓW PODCZAS BUDOWY SIEDZIBY OSP KOŁODZIEJE."— Zapis prezentacji:

1

2

3 ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA ROBOTNIKÓW PODCZAS BUDOWY SIEDZIBY OSP KOŁODZIEJE

4

5

6 Sala została przekazana w opiekę sprawowaną przez OSP Kołodzieje

7

8 W 1992 ROKU OSP KOŁODZIEJE ZOSTAŁO ZAREJESTROWANE W SĄDZIE WOJEWÓDZKIM W ELBLĄGU POD NUMEREM 342. DWA LATA PÓŹNIEJ UTWORZONO DRUŻYNĘ MŁODZIEŻOWĄ DO LAT 15, KTÓRA W 1995 ROKU ZDOBYŁA I MIEJSCE W ZAWODACH SPORTOWO-POŻAROWYCH. W ROKU 1996 W JEDNOSTCE ISTNIAŁY JUŻ 3 DRUŻYNY: SENIORZY, MDP DO LAT 15,MDP DO LAT 18.

9

10  Obecnie w straży jest 66 druhów.  Zostały utworzone 4 grupy wiekowe: 1) Seniorzy, których dowódcą jest Krzysiek Węgrecki  2) Kobieca Drużyna Pożarnicza, którą dowodzi Agnieszka Pajewska  3) MDP do lat 18, których dowódcą jest Sławek Sebastian Węgrecki  4) MDP do lat 15, których dowódcą jest Michał Głowacki

11

12 Pajewski Data wstąpienia do OSP 1994r. Druh Pajewski podczas w służby w szeregach OSP wyróżniał się podczas zawodów pożarniczo-sportowych, oraz w pracach i akcjach na rzecz straży. Szczególnie wyróżniał się w szkoleniu i pracy w drużynie młodzieżowymi. Zazwyczaj współorganizuje wszystkie zbiórki i zebrania. A OTO PRZYKŁAD PODSUMOWANIA PRACY JEDNEGO ZE STRAŻAKÓW :

13

14

15

16

17 W LATACH 2012-2013 STRAŻACY OSP DOKONALI NIE MOŻLIWEGO W CIĄGU ROKU, CZYLI ODNOWILI SALĘ.

18 W CZERWCU 2012 ROKU ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ 50- LECIA OSP KOŁODZIEJE, PODCZAS KTÓREJ ODPRAWIONO MSZĘ ŚWIĘTĄ ORAZ WRĘCZONO ODZNACZENIA ZASŁUŻONYM. WSRÓD WYRÓŻNIONYCH ZNAJDOWALI SIĘ M.IN.: JAWORSKI ZYGMUNT, GRZYBICKI JAN, PODLASEK ZBIGNIEW, WIŚNIEWSKI MIECZYSŁAW, URBAŃSKI EDWARD, KRYCHOWIAK TADEUSZ, DORSZ BOGUMIŁ.

19 DRUHOWIE, KTÓRZY OTRZYMALI ODZNACZENIA ZA OD 5 DO 40 LAT PRACY W OSP.

20

21 Prezentację wykonali uczniowie III klasy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Trumiejkach: -Michał Głowacki -Mirosław Szczepański W pracy wykorzystano materiały z archiwum Jednostki Straży Pożarnej w Kołodziejach. Podziękowania za pomoc: panu Stanisławowi Anders – prezesowi Jednostki OSP Kołodzieje I Rafałowi Pomarańskiemu za udostępnienie ważnych informacji Kołodzieje,styczeń 2014


Pobierz ppt "ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA ROBOTNIKÓW PODCZAS BUDOWY SIEDZIBY OSP KOŁODZIEJE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google