Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młodzi Aktywiści Prezydencji Prezydencja Polski w Unii Europejskiej Gimnazjum nr 6 im. Wł. Szafera w Płocku Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młodzi Aktywiści Prezydencji Prezydencja Polski w Unii Europejskiej Gimnazjum nr 6 im. Wł. Szafera w Płocku Centrum Edukacji Obywatelskiej."— Zapis prezentacji:

1 Młodzi Aktywiści Prezydencji Prezydencja Polski w Unii Europejskiej Gimnazjum nr 6 im. Wł. Szafera w Płocku Centrum Edukacji Obywatelskiej

2 Problemy: Poinformowanie uczniów oraz mieszkańców swojej miejscowości o Prezydencji Polski w UE. Zbadanie świadomości obywateli nt. Unii Europejskiej i polskiej prezydencji. Debatowanie o Prezydencji i jej wpływie na kraj i rejon.

3 Cele projektu: Uświadamianie i uczenie o Prezydencji Polski. Debatowanie na tematy związane z Unią Europejską. Realizacja projektów dotyczących przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej.

4 Osiągnięcia: Zbadaliśmy wiedzę o Prezydencji Polski. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących kierowania Radą Unii Europejskiej. Prowadziliśmy w szkole różne działania, które miały zainteresować uczniów Prezydencją.

5 Wnioski: Program MAP nauczył nas: Współpracy Jak prowadzić blog Zdobywać wiedzę nt. Unii Europejskiej

6 Ankieta Przeprowadziliśmy również ankietę o Prezydencji Polski w UE. Większą wiedzę wykazali mężczyźni niż kobiety. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzieliły osoby w wieku do 50 lat.

7

8 Nasze działania

9

10 W prezentacji wykorzystano: Zdjęcia z blogu: http://blogiceo.nq.pl/plue/http://blogiceo.nq.pl/plue/ Autorzy: Paulina Mielczarek, Ula Chrapkowska, Jakub Mądry, Sylwia Ogieniewska


Pobierz ppt "Młodzi Aktywiści Prezydencji Prezydencja Polski w Unii Europejskiej Gimnazjum nr 6 im. Wł. Szafera w Płocku Centrum Edukacji Obywatelskiej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google