Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Skromny Prezent dla mojej najdroższej Arianne!. W te święta, moja droga córeczko, chciałbym życzyć Ci wszystkiego co najlepsze! Byś zawsze była taka wesoła.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Skromny Prezent dla mojej najdroższej Arianne!. W te święta, moja droga córeczko, chciałbym życzyć Ci wszystkiego co najlepsze! Byś zawsze była taka wesoła."— Zapis prezentacji:

1 Skromny Prezent dla mojej najdroższej Arianne!

2 W te święta, moja droga córeczko, chciałbym życzyć Ci wszystkiego co najlepsze! Byś zawsze była taka wesoła i uśmiechnięta, jak na załączonych do tego prezentu zdjęciach. Ja, Twój tatuś życzę Ci wielu sukcesów w Twojej ( oby jak najdłuższej ) nauczycielskiej karierze. Samych grzecznych wychowawnków, którzy z wielkim zapałem będą uczyć się tajników Czarnej Magii. Mam również nadzieję i stuprocentową pewność, że Twoje życie będzie piękne i usłane różami, że spędzisz je z przyjaciółmi, którzy nie opuszczą Cię nigdy w życiu ( wtedy musieliby się zmagać z demonami, a tego nikt nie chce, prawda? ). Z okazji świąt życzę Ci również zdrowia ( żadnego zapalenia płuc!!), mnóstwo pieniędzy ( na wyjazdy do Warszawy, oczywiście!!!) i wszystkiego czego tylko sobie zamarzysz. Wracając do Twojego pięknego uśmiechu, przypomnijmy go sobie dzięki tej małej sesji zdjęciowej!

3 W ciągu swojego życia nauczyłaś się wielu pożytecznych umiejętności – m.in trzepania...

4 Zawsze wiedziałaś jak zadbać o swoją urodę – by była jeszcze piękniejsza.

5 W każdej sytuacji umiałaś pokazać swoje zdolności i wyczarować coś cudownego, nawet jeśli przedstawiało Cię w nie do końca pozytywnym świetle, za to Cię kochamy.

6 Niech nikomu z oglądających ten podarunek się nie zdaje, że nasza Ariana Grande nie ma korzystnych zdjęć, o nie! Wręcz przeciwnie! ------>

7 Cóż ja jednak poradzę... Oglądanie śmiesznych zdjęć jest zdecydowanie ciekawsze. Prawda, #Czarnuszku?

8 Myślałaś, że to koniec? No way! Życzę Ci również wielu wspaniałych melanży. Pamiętaj jednak kochana, by pilnować się i nie wracać z nich na czworaka...

9 Ja, jako znany smakosz życzę Ci również, by każdy posiłek, który uraczy Twe usta, był lepszy w smaku niż wszystko co kiedykolwiek zjadłem.

10 By w następne wakacje Twój WH Trip po Polsce powtórzył się po raz kolejny i poszerzył się o większą liczbę miast – wszyscy Cię oczekujemy! By w następne wakacje Twój WH Trip po Polsce powtórzył się po raz kolejny i poszerzył się o większą liczbę miast – wszyscy Cię oczekujemy!

11 Przede wszystkim, córeczko, życzę Ci więcej spotkań ze mną (tym na zdjęciu!). Do Warszawy daleko nie masz, a ja przeważnie jestem w domu i Cię wyczekuję!

12 Życzenia odstrzeliłem niczym na urodziny, ale to wszystko dlatego, by pokazać jak bardzo moje dziecko jest dla mnie ważne, nawet podczas losowania prezentów w Wirtualnym Hogwarcie, a co dopiero w rzeczywistości... Dziękuję za WSZYSTKO, Arianne. :* Alex.


Pobierz ppt "Skromny Prezent dla mojej najdroższej Arianne!. W te święta, moja droga córeczko, chciałbym życzyć Ci wszystkiego co najlepsze! Byś zawsze była taka wesoła."

Podobne prezentacje


Reklamy Google