Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kiedy w Wieczór Wigilijny pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kiedy w Wieczór Wigilijny pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie,"— Zapis prezentacji:

1 Kiedy w Wieczór Wigilijny pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie,
nastrój będzie tak rodzinny, w naszych sercach radość tryśnie. Weźmiesz w ręce symbol Boga Pojednania i miłości, choć nas dzieli długa droga - pamięć zatrze odległości.

2 „Niech się weseli święty,  bo bliski jest zwycięstwa,  niech się raduje grzesznik,  bo dane jest mu przebaczenie.  Niech powróci do życia poganin,  bo do życia jest powołany.”

3 W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie
W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam,  w sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowy2015Rok!

4 „Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie”  W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca, niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!

5 Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku oto szczere są życzenia.

6 Życzy Wiesław Rykalski Dla wszystkich wędkarzy


Pobierz ppt "Kiedy w Wieczór Wigilijny pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google