Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kiedy w Wieczór Wigilijny pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie, nastrój będzie tak rodzinny, w naszych sercach radość tryśnie. Weźmiesz w ręce symbol Boga.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kiedy w Wieczór Wigilijny pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie, nastrój będzie tak rodzinny, w naszych sercach radość tryśnie. Weźmiesz w ręce symbol Boga."— Zapis prezentacji:

1

2 Kiedy w Wieczór Wigilijny pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie, nastrój będzie tak rodzinny, w naszych sercach radość tryśnie. Weźmiesz w ręce symbol Boga Pojednania i miłości, choć nas dzieli długa droga - pamięć zatrze odległości.

3 „Niech się weseli święty, bo bliski jest zwycięstwa, niech się raduje grzesznik, bo dane jest mu przebaczenie. Niech powróci do życia poganin, bo do życia jest powołany.”

4 W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam, w sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowy2015Rok!

5 „Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie” W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca, niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!

6 Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkich bólów lody, niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku oto szczere są życzenia.

7


Pobierz ppt "Kiedy w Wieczór Wigilijny pierwsza gwiazdka znów zabłyśnie, nastrój będzie tak rodzinny, w naszych sercach radość tryśnie. Weźmiesz w ręce symbol Boga."

Podobne prezentacje


Reklamy Google