Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moja Wymarzona szkoła Autor: Julia Bochniak kl.VI B SP6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu Opiekun: Aneta Miodek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moja Wymarzona szkoła Autor: Julia Bochniak kl.VI B SP6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu Opiekun: Aneta Miodek."— Zapis prezentacji:

1 Moja Wymarzona szkoła Autor: Julia Bochniak kl.VI B SP6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu Opiekun: Aneta Miodek

2 Kilka słów o mnie… Nazywam się Julia Bochniak, jestem uczennicą klasy VI B Szkoły Podstawowej nr 6 imienia Juliusza Słowackiego w Sosnowcu. Kocham psy, konie, ogólnie wszystkie zwierzęta. Uczę się języka francuskiego i angielskiego. Lubię czytać i oglądać książki oraz filmy fantasy i science–fiction. Lubię pływać, jeździć konno, jeździć na: rowerze, rolkach, łyżwach i nartach. Uwielbiam robić zdjęcia, a moja ulubiona piosenkarka to Adele.

3 Opis mojej wymarzonej szkoły
Szkoła znajduje się w wielkim parku. Wychodzimy do niego na każdej przerwie. Koło parku znajduje się ogromny basen i stadnina, w których sportowcy uczą się pływać i jeździć konno. Z zewnątrz cała szkoła jest nowoczesna, drzwi i niektóre ściany są szklane, a w środku ściany na korytarzu są kawowe. Raz na kilka lat, kiedy ściany są odmalowywane, możemy przynieść farby, ponieważ mając jedną wolną godzinę, możemy do woli po nich mazać. Możemy również wybrać nowy kolor ścian. Podłoga to biały marmur, a zamiast zwyczajnych drewnianych ławek na korytarzach mamy dziesięć dużych czerwonych kanap. Szkoła ma 50 pięter.

4 Opis mojej wymarzonej szkoły
Każde piętro to inne zainteresowania. Na przykład: pierwsze piętro to matematycy, drugie to humaniści, trzecie to sportowcy, czwarte to artyści… Twoje ubranie zależy od piętra, na którym masz lekcje np. artyści muszą być ubrani na kolorowo, matematycy noszą dżinsy i białe bluzki, a humaniści muszą mieć bluzkę z jakimkolwiek napisem. Sale są bardzo nowoczesne, wyposażone w tablice multimedialne, zamiast niewygodnych drewnianych krzeseł są fotele, a zamiast ciężkich książek są tablety. Na każdym korytarzu znajdują się dwie windy i cztery ubikacje i łazienki damskie oraz męskie z dziesięcioma prysznicami. DO TAKIEJ SZKOŁY CHCIAŁABYM CHODZIĆ 

5 Widok szkoły z zewnątrz

6 Sala artystyczna

7 Sala matematyczna

8 Bibliografia Britishshool.pl Blogspot.com Pixers.pl Gazeta.pl Forum

9 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Moja Wymarzona szkoła Autor: Julia Bochniak kl.VI B SP6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu Opiekun: Aneta Miodek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google