Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uonetplus.vulcan.net.pl/kobylka Podany adres należy wpisać w przeglądarce. Wyświetli się powitalna strona systemu lub Kliknąć prawym przyciskiem myszy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uonetplus.vulcan.net.pl/kobylka Podany adres należy wpisać w przeglądarce. Wyświetli się powitalna strona systemu lub Kliknąć prawym przyciskiem myszy."— Zapis prezentacji:

1 uonetplus.vulcan.net.pl/kobylka Podany adres należy wpisać w przeglądarce. Wyświetli się powitalna strona systemu lub Kliknąć prawym przyciskiem myszy na powyższy adres i wybrać opcję Otwórz hiperłącze

2 Kliknij przycisk "Zaloguj się",

3 Proszę wpisać swój adres e-mail, a następnie kliknąć
Przywracanie dostępu >

4 W wyświetlonym oknie w polu edycyjnym wpisz znaki z obrazka widocznego ponad nim. Jeśli zestaw znaków na obrazku jest nieczytelny, możesz wygenerować następny obrazek klikając ikonę "Zmień próbkę". Następnie wprowadź adres i kliknij przycisk "Wyślij wiadomość".

5 Po kliknięciu przycisku "Wyślij wiadomość", jeśli wpisałeś poprawne znaki, wyświetli się następująca informacja, a na podany przez Ciebie adres zostanie wysłana informacja.

6 Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej
Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać hasło.

7 W oknie "Aktywacja konta" ponownie przepisz znaki z obrazka, wprowadź hasło, którego będziesz używał logując się do e-dziennika. Program podpowie Ci jakie warunki hasło musi spełniać. Po wpisaniu takiego samego hasła w obu polach, kliknij przycisk "Ustaw nowe hasło".

8 Po kliknięciu "Ustaw nowe hasło", wyświetli się następująca informacja.
Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu i ustalonego przez siebie hasła.

9 Po zalogowaniu (wpisaniu adresu e- mail i hasła) otworzy się strona
Po zalogowaniu (wpisaniu adresu e- mail i hasła) otworzy się strona. Należy wybrać opcję Uczeń

10 W pierwszej zakładce – Informacje o uczniu znajdują się oceny z poszczególnych przedmiotów. Najeżdżając kursorem na konkretną ocenę wyświetla nam się jej opis

11 Możemy sprawdzić frekwencję (po lewej stronie wyświetlą się objaśnienia dotyczące symboli)

12 W zakładce – organizacja zajęć można sprawdzić plan zajęć itp.


Pobierz ppt "Uonetplus.vulcan.net.pl/kobylka Podany adres należy wpisać w przeglądarce. Wyświetli się powitalna strona systemu lub Kliknąć prawym przyciskiem myszy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google