Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Językowe Przedszkole Niepubliczne „KIDS”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Językowe Przedszkole Niepubliczne „KIDS”"— Zapis prezentacji:

1 Językowe Przedszkole Niepubliczne „KIDS”
„Mamo, Tato, pij wodę!” Językowe Przedszkole Niepubliczne „KIDS” ul. Gen. Z. Berlinga 1D Szczecin

2 W ramach konkursu „Mamo, Tato, pij wodę
W ramach konkursu „Mamo, Tato, pij wodę!” w przedszkolu „KIDS” zostały przeprowadzone bloki edukacyjne na temat wody, jej roli w środowisku oraz jej korzystnego wpływu na organizm.

3

4 Zajęcia zostały zrealizowane w oparciu o trzy główne hasła, które stanowiły przewodni temat zajęć:
Mamo, Tato, pij wodę, bo daje życie. 2. Mamo, Tato, pij wodę, na zabawę miej ochotę. 3. Mamo, Tato, pij wodę, zyskasz zdrowie, energię i urodę.

5 By zainteresować dzieci wodą pokazywano ją w różnych postaciach - lodu, pary wodnej i jako woda do picia. Dzieci odkrywały skąd pochodzi woda, jaki ma smak, kolor, zapach, komu jest potrzebna, jaki ma wpływ na życie i zdrowie człowieka.

6

7 Dzięki programowi „Mamo, Tato, pij wodę
Dzięki programowi „Mamo, Tato, pij wodę!”, dzieci w naszym przedszkolu poprzez zabawę poznały fascynujący świat wody. Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać zasady zdrowego życia, poszerzyć swoją wiedzę na temat roli wody w przyrodzie oraz poznać jej właściwości, zastosowania i sposoby oszczędzania.

8 W ramach tego programu, odbyło się wiele edukacyjnych wydarzeń, podczas których całe rodziny brały dział w zaskakujących eksperymentach oraz przekonały się, że woda nie musi być nudna.

9 „Mądre Skrzaty”; „Mali Podróżnicy”; „Ekoludki”.
Podczas prowadzonych zajęć na twarzach dzieci pojawiała się ogromna radość i uśmiech. Bardzo chętnie i aktywnie brały udział w zajęciach. W naszym przedszkolu w zabawach i zajęciach z sympatycznym Zdrojkiem brały udział trzy grupy: „Mądre Skrzaty”; „Mali Podróżnicy”; „Ekoludki”.

10 „Mądre Skrzaty”

11 „Mądre Skrzaty”

12 „Mądre Skrzaty”

13 „Mądre Skrzaty”

14 „Mali Podróżnicy”

15 „Mali Podróżnicy”

16

17 „Ekoludki”

18 „Ekoludki”

19 „Ekoludki”

20 „Ekoludki”

21 Program „Mamo, Tato, wolę wodę
Program „Mamo, Tato, wolę wodę!” cieszył się dużym zainteresowaniem, a dzieci chętnie uczestniczyły w tym projekcie.

22 Przygoda ze Zdrojkiem na długo pozostanie w pamięci naszych Przedszkolaków, którzy teraz nie tylko chętniej sięgają po szklankę wody, ale i zachęcają do tego swoich rodziców. Dzieci bardzo polubiły pacynkę Zdrojka i bardzo żałują, że tak szybko musiały się z nią rozstać.


Pobierz ppt "Językowe Przedszkole Niepubliczne „KIDS”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google