Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Językowe Przedszkole Niepubliczne „KIDS” ul. Gen. Z. Berlinga 1D 71-294 Szczecin.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Językowe Przedszkole Niepubliczne „KIDS” ul. Gen. Z. Berlinga 1D 71-294 Szczecin."— Zapis prezentacji:

1 Językowe Przedszkole Niepubliczne „KIDS” ul. Gen. Z. Berlinga 1D 71-294 Szczecin

2 W ramach konkursu „Mamo, Tato, pij wodę!” w przedszkolu „KIDS” zostały przeprowadzone bloki edukacyjne na temat wody, jej roli w środowisku oraz jej korzystnego wpływu na organizm W ramach konkursu „Mamo, Tato, pij wodę!” w przedszkolu „KIDS” zostały przeprowadzone bloki edukacyjne na temat wody, jej roli w środowisku oraz jej korzystnego wpływu na organizm.

3

4 Zajęcia zostały zrealizowane w oparciu o trzy główne hasła, które stanowiły przewodni temat zajęć: 1.Mamo, Tato, pij wodę, bo daje życie. 2. Mamo, Tato, pij wodę, na zabawę miej ochotę. 3. Mamo, Tato, pij wodę, zyskasz zdrowie, energię i urodę.

5

6

7 Dzięki programowi „Mamo, Tato, pij wodę!”, dzieci w naszym przedszkolu poprzez zabawę poznały fascynujący świat wody. Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać zasady zdrowego życia, poszerzyć swoją wiedzę na temat roli wody w przyrodzie oraz poznać jej właściwości, zastosowania i sposoby oszczędzania.

8 W ramach tego programu, odbyło się wiele edukacyjnych wydarzeń, podczas których całe rodziny brały dział w zaskakujących eksperymentach oraz przekonały się, że woda nie musi być nudna.

9 Podczas prowadzonych zajęć na twarzach dzieci pojawiała się ogromna radość i uśmiech. Bardzo chętnie i aktywnie brały udział w zajęciach. W naszym przedszkolu w zabawach i zajęciach z sympatycznym Zdrojkiem brały udział trzy grupy: * „Mądre Skrzaty”; * „Mali Podróżnicy”; * „Ekoludki”.

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22 Przygoda ze Zdrojkiem na długo pozostanie w pamięci naszych Przedszkolaków, którzy teraz nie tylko chętniej sięgają po szklankę wody, ale i zachęcają do tego swoich rodziców. Dzieci bardzo polubiły pacynkę Zdrojka i bardzo żałują, że tak szybko musiały się z nią rozstać.


Pobierz ppt "Językowe Przedszkole Niepubliczne „KIDS” ul. Gen. Z. Berlinga 1D 71-294 Szczecin."

Podobne prezentacje


Reklamy Google