Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Technikum Hodowli Koni w Chojnowie. Już ruszyliśmy, a Ciebie jeszcze z nami nie ma? Chcesz jeździć konno w „cool" kamizelce wyróżniającej Cię z tłumu,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Technikum Hodowli Koni w Chojnowie. Już ruszyliśmy, a Ciebie jeszcze z nami nie ma? Chcesz jeździć konno w „cool" kamizelce wyróżniającej Cię z tłumu,"— Zapis prezentacji:

1 Technikum Hodowli Koni w Chojnowie

2 Już ruszyliśmy, a Ciebie jeszcze z nami nie ma? Chcesz jeździć konno w „cool" kamizelce wyróżniającej Cię z tłumu, mieć możliwość posłuchania, co mają do powiedzenia o koniach fachowcy, dyskutować z kolegami i poszerzać swoją wiedzę hipologiczną, jeździć z nimi na wycieczki do stadnin i ośrodków jeździeckich, zdobyć odznakę jeździecką? Od dzisiaj już możesz! Jeżeli jesteś uczniem PZS w Chojnowie masz nową szansę na ciekawe spędzanie wolnego czasu, rozwijanie swoich zainteresowań i jednoczesne przygotowanie się do interesującego zawodu.

3 Projekt z unijnych funduszy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, pod tytułem „ Ruszaj galopem" pomoże Ci: doskonalić umiejętności jeździeckie, skorygować, przez znanego trenera, nabyte w jeździe konnej błędy, rozszerzyć wiedzę hipologiczną, skontaktować się z ewentualnym pracodawcą – hodowcą koni, zdobyć odznakę jeździecką, wziąć udział w zawodach szkolnych.

4 W projekt zaangażowane są: Stowarzyszenie Pomocy Uczniom PZS w Chojnowie „Wsparcie", Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie, Stadnina Koni Jaroszówka Szczegółów o możliwości udziału w nim udzielą pod numerami 785242849/47, oraz pod adresem e- mail: ruszajgalopem@onet.euruszajgalopem@onet.eu

5 Projekt „Ruszaj galopem" jest realizowany w okresie od 2 stycznia 2009 r. do 31 grudnia 2010 r. i weźmie w nim udział około 70 osób. Uczniowie będą uczestniczyli w w arsztatach jeździeckich, wizytach studyjnych, seminariach zawodowych oraz w dodatkowych zajęciach dydaktycznych i specjalistycznych. Zajęcia będą odbywały się w zawsze gościnnej Stadninie Koni Jaroszówka oraz w obiektach Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. Do realizacji zajęć zaproszono specjalistów m. in. z hodowli koni, teorii jeździectwa i weterynarii.

6 Koło pozalekcyjne z hodowli i użytkowania koni umożliwi uczniom rozwijanie zainteresowań różnymi dziedzinami hodowli i użytkowania koni (sporty konne, rekreacja konna, hipoterapia, organizacja imprez jeździeckich i ośrodka jazdy konnej). Zajęcia są prowadzone przez nauczyciela hodowli koni już od stycznia bieżącego roku. W każdym roku realizacji projektu grupa będzie liczyła około 25 osób.

7 Seminaria zawodowe umożliwią uczniom (4 seminaria w roku), kontakt ze specjalistami - praktykami m.in. hodowli koni, teorii jeździectwa i weterynarii, pozwolą im pogłębić i uaktualnić wiedzę, a także przedyskutować istotne problemy zawodowe. W pierwszym, marcowym seminarium weźmie udział około 40 osób.

8 Warsztaty jeździeckie, będą prowadzone na terenie ośrodka jeździeckiego Stadniny Koni Jaroszówka dla 40 osób w każdym roku. Zajęcia rozpoczęły się już w lutym tego roku.

9


Pobierz ppt "Technikum Hodowli Koni w Chojnowie. Już ruszyliśmy, a Ciebie jeszcze z nami nie ma? Chcesz jeździć konno w „cool" kamizelce wyróżniającej Cię z tłumu,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google