Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To hasło pikniku integracyjnego, na którym spotkały się przedszkolaki wszystkich naszych punktów przedszkolnych. 20 czerwiec 2011r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To hasło pikniku integracyjnego, na którym spotkały się przedszkolaki wszystkich naszych punktów przedszkolnych. 20 czerwiec 2011r."— Zapis prezentacji:

1 To hasło pikniku integracyjnego, na którym spotkały się przedszkolaki wszystkich naszych punktów przedszkolnych. 20 czerwiec 2011r.

2 Towarzyszyły jej atrakcje autokarowej podróży, związanej z przybyciem do Szkoły Podstawowej Nr 216, na terenie której odbyła się impreza i w której funkcjonuje Punkt przedszkolny „Złota Rybka”. Integracja poprzez wspólną wesołą zabawę – to zasadnicze przesłanie imprezy, w której brały udział przedszkolaki wszystkich naszych punktów.

3 Dzięki gościnności i współpracy z Panią Dyrektor szkoły, sala gimnastyczna stała się doskonałym miejscem zabaw dla tak szerokiej rzeszy przedszkolaków oraz dzieci z klas I, które zostały zaproszone na naszą imprezę wraz ze swoimi Paniami nauczycielkami.

4 Impreza ukierunkowana była także na kształtowanie u wychowanków poczucia przynależności do większej rodziny przedszkolaków.

5 Spotkanie stało się okazją do promowania osiągnięć wychowanków na szerszym forum społecznym. Każda z placówek zaprezentowała, bowiem ciekawy program recytatorski, wokalno- taneczny.

6 Zaproszenie do udziału w imprezie skierowane było także do dzieci przyjętych na nowy rok szkolny i ich rodziców, jako propozycja udziału w „dniu otwartym”.

7 Atrakcją spotkania było także przedstawienie oraz animacja zabaw przy muzyce, prowadzone przez wodzireja. Pobyt dzieci uprzyjemniał słodki poczęstunek i napoje.

8 20 czerwiec 2011r.

9 Gospodarzami imprezy były przedszkolaki z Punktu przedszkolnego ZŁOTA RYBKA

10 Chociaż na grzbiecie kolce ma, to każde z dzieci lubi go jak ja… …czy już wiesz, kto to jest? To jest..jeż ! śmieszny zwierz ;-)

11 Jeszcze inne zagadki dla gości dziś mamy -– do zabawy zapraszamy;-)

12

13

14 …pingwinkowy taniec;-)

15

16

17 Przedszkolaki z WESOŁEGO PUCHACZA- …każdy z z pięknym totemem ;-)

18

19

20

21

22

23

24 Przedszkolaki z WESOŁEJ PSZCZÓŁKI W muzycznym repertuarze nie zabrakło oczywiście piosenki pod tytułem … Pszczółka Maja ;-)

25

26

27 Przedszkolaki z DUMNEGO RYSIA z ekologicznym pokazem wakacyjnej mody ;-)

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40 Pamiątką udziału w imprezie są zapewne dziecięce wspomnienia i wrażenia,ale też otrzymane dyplomy dla dzielnych zuchów oraz upominki dla wszystkich placówek do dalszej wspólnej zabawy

41

42 Przy wspólnej zabawie powitaliśmy też lato Do zobaczenia po wakacjach ! ;)


Pobierz ppt "To hasło pikniku integracyjnego, na którym spotkały się przedszkolaki wszystkich naszych punktów przedszkolnych. 20 czerwiec 2011r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google