Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREMIE SKANERA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREMIE SKANERA."— Zapis prezentacji:

1 PREMIE SKANERA

2 Premia Operatora Skanera
Premia za Pierwsze Skanowanie: 10 EUR Premia 10 EUR za Pierwsze Skanowanie wypłacana jest Dzierżawcy Skanera za każdym razem, gdy Klient po pierwszym skanowaniu zdecyduje się na zakup produktu z atestem SCS, zamówiony w Rentownym Programie Automatycznej Dostawy (ADR). *Dowiedz się więcej o programie ADR z prezentacji zatytułowanej „ADR i Karty skanowania”.

3 Premia Operatora Skanera
Premia za ponowne skanowanie: 5 EUR Premia 5 EUR za Ponowne Skanowanie wypłacana jest Dzierżawcy Skanera, jeżeli klient posiadający należycie złożone ADR związane ze Skanerem jest ponownie przeskanowany a jego kolejne zamówienie jest opłacone i wysłane.

4 Premia Operatora Skanera
PRZYKŁAD * X 5 pierwszych = 50 EUR * X 5 otrzymanych w ADR, zapłaconych, wysłanych i klienci ponownie przeskanowani = 25 EUR ŁĄCZNIE = 75 EUR *Sprawdź na stronie dostępność produktu w Twoim kraju.

5 Premia Operatora Skanera
Premie Skanera wypłacane są Dzierżawcy nawet wtedy, gdy jego Skaner używany jest przez innych Operatorów Skanera. Premie są wypłacane wraz z innymi prowizjami na początku każdego miesiąca.

6 Premia Operatora Skanera
Premie Skanera są wypłacane wówczas, gdy wszystkie wymagania dotyczące zakwalifikowania się do ADR zostały spełnione.

7 Premia Operatora Skanera – przykład nr 1
Zamówienie ADR opłacone i dostarczone, numer Karty Skanowania przypisany do zamówienia Pierwsze skanowanie 30 dni 07 marca 2014 15 stycznia 2014 13 lutego 2014 Kryteria utrzymania Darmowy program Premia wypłacona w marcu

8 Skaner zsynchronizowany Premia wypłacona w marcu
Premia Operatora Skanera – przykład nr 2 Zamówienie ADR opłacone i dostarczone, numer Karty Skanowania przypisany do zamówienia Pierwsze skanowanie Skaner zsynchronizowany 3 dni 07 marca 2014 20 stycznia 2014 23 stycznia 2014 01 lutego 2014 Kryteria utrzymania Darmowy Program Premia wypłacona w marcu

9 Premia Operatora Skanera – przykład nr 3
Karty Skanowania zostały powiązane z ADR Pierwsze skanowanie Zamówienie ADR opłacone i dostarczone 3 dni 07 marca 2014 20 stycznia 2014 23 stycznia 2014 01 lutego 2014 Darmowy Program Kryteria utrzymania Premia wypłacona w marcu

10 Zamówienie ADR opłacone i wysłane Premia wypłacona w marcu
Premia Operatora Skanera – przykład nr 4 Zamówienie ADR złożone, lecz nie opłacone, numer Karty skanowania przypisany do zamówienia Zamówienie ADR opłacone i wysłane Pierwsze skanowanie 3 dni 07 marca 2014 20 stycznia 2014 23 stycznia 2014 01 lutego 2014 Darmowy Program Kryteria utrzymania Premia wypłacona w marcu

11 Premia Operatora Skanera
REGION A UDZIAŁ W PROGRAMIE Premie Skanera EMEA będą wypłacane wszystkim partnerom zakwalifikowanym do ADR, zarejestrowanym w regionie EMEA, za wyjątkiem Izraela* i Turcji. Przykład: Węgierski Dzierżawca przeskanuje klienta z Austrii, który tworzy austriackie ADR: zostanie mu wypłacona premia dla austriackiego ADR. *Dzierżawca skanera z Izraela może uzyskać premię tylko za ADR utworzone w Izraelu.

12 Premia Operatora Skanera
PREMIA A UDZIAŁ W PROGRAMIE Wszystkie bonusy będą wypłacane tak długo, jak długo będą się Państwo kwalifikować do otrzymywania premii prowizyjnej. W tym celu należy spełniać wymagania określone w Planie Kompensacyjnym – Sprzedaż, także dotyczące sprzedaży detalicznej. Aby uzyskać kompletne podsumowanie Planu kompensacyjnego – Sprzedaż, zalecamy przejście do strony:

13 Premia Operatora Skanera
DATA WYGAŚNIĘCIA WYPŁATY PREMII Postaramy się płacić Premie skanera przez kolejne 3 miesiące, aż zamówienie ADR zostanie opłacone. Jeśli zamówienie ADR nie zostanie opłacone w ciągu 3 miesięcy, licząc od daty jego złożenia, Premie skanera wygasną i nie zostaną wypłacone.

14 Premia Operatora Skanera
PREMIE WYCOFANE Jeśli zamówienie ADR zostanie anulowane, zwrócone lub zrefundowane, wówczas Premia skanera będzie wycofana z prowizji Dzierżawcy. Wycofanie takie może nastąpić w każdej chwili, w ciągu 12 miesięcy od daty utworzenia ADR.

15 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "PREMIE SKANERA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google