Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŚNIADANIE DAJE MOC RAKIETY Zapraszamy was w kosmiczną podróż rakietą. Wyobraźcie sobie, że możecie polecieć w przestrzeń kosmiczną, aby badać planety UKŁADU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŚNIADANIE DAJE MOC RAKIETY Zapraszamy was w kosmiczną podróż rakietą. Wyobraźcie sobie, że możecie polecieć w przestrzeń kosmiczną, aby badać planety UKŁADU."— Zapis prezentacji:

1 ŚNIADANIE DAJE MOC RAKIETY Zapraszamy was w kosmiczną podróż rakietą. Wyobraźcie sobie, że możecie polecieć w przestrzeń kosmiczną, aby badać planety UKŁADU ZDROWOTNEGO. Planety krążą wokół Słońca, które jest w centrum całego układu.

2 Uczniowie klasy I b gotowi do startu! Odpalamy rakietę!

3 Najpierw przygotowania do ekspedycji – sterylne ręce uchronią nas przed atakami niepożądanych gości z kosmosu.

4 PET –SHOPY zapraszają nas na PLANETY ZDROWIA Na klasowym ekranie mają naprawdę kosmiczne rozmiary! Każdy z nich leci na inną planetę, a my razem z nimi.

5 Planeta MLECZNO-JOGURTOWA – ma różne smaki i jest odlotowa.

6 Planeta WARZYWNA – niesłychanie kolorowa. Każdy to przyzna.

7 Planeta OWOCOWA – to ulubiona planeta Pet Shopów.

8 Planeta KANAPKOWA zawsze smakowita i bardzo zdrowa.

9 Śniadanie – marzeniem dzieci w wielu krajach świata. Planeta Ziemia jest w stanie wyżywić wszystkich, ale wszyscy muszą się nauczyć dzielić z innymi. Przy suto zastawionym stole rozmawialiśmy o problemie głodu na świecie. Oglądaliśmy zdjęcia głodujących dzieci. Zastanawialiśmy jak możemy im pomóc.

10 Pełni witaminowej mocy wróciliśmy na Ziemię. Jednak nasza misja będzie trwała każdego dnia. To przecież od śniadania zależy start do naszych szkolnych obowiązków. Dzięki tej akcji wiemy na pewno, że ŚNIADANIE DAJE MOC!


Pobierz ppt "ŚNIADANIE DAJE MOC RAKIETY Zapraszamy was w kosmiczną podróż rakietą. Wyobraźcie sobie, że możecie polecieć w przestrzeń kosmiczną, aby badać planety UKŁADU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google