Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ryga Ryga, to największe wśród miast krajów nadbałtyckich. Jest też zarazem stolicą Łotwy. Miasto leży u ujścia rzeki Dźwiny do Bałtyku. Jest to również.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ryga Ryga, to największe wśród miast krajów nadbałtyckich. Jest też zarazem stolicą Łotwy. Miasto leży u ujścia rzeki Dźwiny do Bałtyku. Jest to również."— Zapis prezentacji:

1 Ryga Ryga, to największe wśród miast krajów nadbałtyckich. Jest też zarazem stolicą Łotwy. Miasto leży u ujścia rzeki Dźwiny do Bałtyku. Jest to również ważny ośrodek przemysłowy, gospodarczy oraz kulturalno-naukowy.

2 Ryga-Łotwa leży nad rzeką Dźwiną.
Tu leży Ryga Ryga-Łotwa leży nad rzeką Dźwiną.

3 Ryga - Zamek Ryski Opis Rygi przewodniki zaczynają najczęściej, i maja rację, od Rigas pils - zamku ryskiego, który powstał w latach jako siedziba zakonu w Inflantach.

4

5 .

6

7 Starówka Rygi

8 Ryga - Katedralna Cerkiew pod wezwaniem Narodzenia Pańskiego Katedralna Cerkiew pod wezwaniem Narodzenia Pańskiego w Rydze to katedra Łotewskiej Cerkwi Prawosławnej zbudowana w latach

9 Ryga z lotu ptaka

10 Ryga - Uniwersytet Łotewski Uniwersytet Łotewski w Rydze to główny uniwersytet na Łotwie, założony w 1919 r., gdzie na 13 wydziałach uczy się obecnie około 28 tys. ...

11 Fasada kamienicy na Starym Mieście

12 Stare Miasto Nocą.

13

14 Flaga Łotwy

15 Herb Rygi

16


Pobierz ppt "Ryga Ryga, to największe wśród miast krajów nadbałtyckich. Jest też zarazem stolicą Łotwy. Miasto leży u ujścia rzeki Dźwiny do Bałtyku. Jest to również."

Podobne prezentacje


Reklamy Google