Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ó różowe od dziś będzie, Granatowe rz wszędzie, Ż zielone niezawodnie, H brązowe bardzo modnie, I czerwone bramki, Dla wyjątków z ramki, A u zwykłe i.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ó różowe od dziś będzie, Granatowe rz wszędzie, Ż zielone niezawodnie, H brązowe bardzo modnie, I czerwone bramki, Dla wyjątków z ramki, A u zwykłe i."— Zapis prezentacji:

1

2 Ó różowe od dziś będzie, Granatowe rz wszędzie, Ż zielone niezawodnie, H brązowe bardzo modnie, I czerwone bramki, Dla wyjątków z ramki, A u zwykłe i ch, Czarny kolor ma…

3 Czas realizacji: październik 2013- czerwiec 2014

4 Jagoda Hakman Dominika Kwiring Julia Kędziera Magda Ciszewska Bartek Wypych Jakub Śliwa Ola Oparska Piotr Solga Wiktoria Kocełak SKŁAD ZESPOŁU UCZNIOWSKIEGO:

5 Problem do rozwiązania w projekcie: Czy nauczę się ortografii, za pomocą gier, zabaw, wiersza, rysunku i piosenki? Cel główny: Uczeń zna pisownię z „u-ż-ch” i stosuje w praktyce.

6 Sprawozdanie z realizacji projektu:

7 Pracę nad projektem rozpoczęliśmy od występu na „Kluczborskich Kasztankach”

8 ORTO- FRAJDA MUZYKALNE WARIACJE RUCH ROZWIJAJĄCY PRACA Z TEKSTEM ZABAWYGRYRYSUNKIWIERSZE Praca odbywała się w różnych formach:

9 MUZYKUJEMY

10 Przykładowy tekst do wyuczenia: Muzykalny zastęp 1. Jeden zuch w zastępie gra na okarynie, drugi w całym hufcu z gry na flecie słynie. Ref. Taki talent chłopak ma, że na flecie pięknie gra, 1,2,3,4 taki talent ma! 2. Trzeci ma klarnecik, czwarty wiolonczelę, piąty swój kontrabas przynosi w niedzielę. 3. Sami muzykanci i same wesołki, kiedy w szkole gramy — podskakują stołki. Ref.Stołek także talent ma, tańczy, skacze, gdy się gra, 1,2,3,4 taki talent ma!

11 27.03.2014 - Dzień Teatru; występy dla przedszkolaków

12 Metoda ruchu rozwijającego wg W. Sherborne

13 „Skała” „Paczka” „Tunel”

14 Praca przy stolikach też bywa ciekawa, zwłaszcza w grupie.

15 Wyjście na konkurs „Dziecięca poezja śpiewana i mówiona”.

16 Grupowe zdjęcia na pożegnanie. Występy wspaniałe a zachowanie uczniów REWELACYJNE.

17 Efekty naszej pracy w sali nr 23. Gazetka z rysowanym słowniczkiem, mapami myśli, wierszykami.

18 DZIĘKUJEMY

19 Wnioski z realizacji: Uczniowie poznali: pisownie z „u- ż- ch” przy pomocy różnych aktywnych form pracy; zilustrowali słownik ortograficzny, utrwalili słownictwo za pomocą muzyki; nauczyli się współpracy w grupie; potrafią gromadzić i selekcjonować informacje; brali udział w prezentacji na zakończenie; potrafią opracowywać mapy myśli z zebranych informacji.

20 Opracowała: Regina Hadryś nauczyciel terapii pedagogicznej Kluczbork 2014


Pobierz ppt "Ó różowe od dziś będzie, Granatowe rz wszędzie, Ż zielone niezawodnie, H brązowe bardzo modnie, I czerwone bramki, Dla wyjątków z ramki, A u zwykłe i."

Podobne prezentacje


Reklamy Google