Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja Autor: Katarzyna Kapustka KrDZTo 1012b.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja Autor: Katarzyna Kapustka KrDZTo 1012b."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja Autor: Katarzyna Kapustka KrDZTo 1012b

2 Tekst niesformatowany Życiorys: urodziłam się 10,06,1992 w Dębicy. mieszkam aktualnie w Krakowie a na stale Dębicy. Studiuję towaroznawstwo. uczęszczałam do szkoły muzycznej w Dębicy w klasie skrzypiec. Uczęszczałam do przedszkola miejskiego w Dębicy nr 12 a następnie do szkoły podstawowej im. dębickich saperów nr 9 w Dębicy. Mam piecowo rodzeństwa : 4 siostry i jednego brata. Maturę zdałam z zadawalającym mnie wynikiem.

3 Tekst uporządkowany Życiorys Urodziłam się 10,06,1992 w Dębicy. Mieszkam aktualnie w Krakowie a na stale w Dębicy. Studiuje towaroznawstwo. Uczęszczałam do szkolny muzycznej w Dębicy w klasie skrzypiec. Uczęszczałam do przedszkola miejskiego w Dębicy nr 12 a następnie do szkoły podstawowej im. dębickich saperów nr 9 w Dębicy. Mam pięcioro rodzeństwa : 4 siostry i jednego brata. Maturę zdałam z zadawalającym dla mnie wynikiem. Bardzo lubię zwierzęta dlatego też w domu opiekuje się kotką Grażyną, pieskiem Clintonem oraz rybką Felą. Wszystkie te zwierzęta mam nadzieje że są szczęśliwe. Mój brat co prawda troszeczkę się nad nimi znęca czasami ale rodzice tłumaczą mu że źle robi. Mieszkamy w domu jednorodzinnym na pobrzeżach miasta. Co roku na wakacjach jeździmy nad morze, nasze polskie morze. Wolałabym jakieś egzotyczne klimaty ale niestety mam ma problemy z tarczyca i taki pobyt na morzem gdzie jest duża ilość jodu bardzo jej pomaga. W Dębicy należałam do wolontariatu i raz w tygodniu przeważnie w piątek chodziłam na świetlice przy parafii i pomagałam dzieciom odrabiać prace domowe. To zadania było Nielaba wyzwaniem gdyż niektóre dzieci były bardzo odporne na wiedzie i prośby. Jednak się nie zniechęcałam. Mój brat nauczył mnie cierpliwości. Moim ulubionym kolorem jest kolor liliowy ogólnie zwany przez wszystkich fioletem jednak nie lubię tego określenia jest mało precyzyjne. Lubię rano pobiegać gdy na dworze jest ciepło. Nie lubię sportów zespołowych. To by było na tyle. Dziękuję za uwagę.

4 Hipertekst Katarzyna Kapustka KrDZTo 1012 b Autor: Katarzyna Kapustka 1 życiorys Urodziłam się 10,06,1992 w Dębicy. Mieszkam aktualnie w Krakowie a na stale w Dębicy. Studiuje towaroznawstwo na uniwersytecie ekonomicznym w Krakowie. Uczęszczałam do szkolny muzycznej w Dębicy w klasie skrzypiec. Uczęszczałam do przedszkola miejskiego w Dębicy nr 12 a następnie do szkoły podstawowej im. dębickich saperów nr 9 w Dębicy. Mam pięcioro rodzeństwa : 4 siostry i jednego brata. Maturę zdałam z zadawalającym dla mnie wynikiem. Bardzo lubię zwierzęta dlatego też w domu opiekuje się kotką Grażyną, pieskiem Clintonem oraz rybką Felą. Wszystkie te zwierzęta mam nadzieje się są szczęśliwe. Mój brat co prawda troszeczkę się nad nimi znęca czasami ale rodzice tłumaczą mu się źle robi. Mieszkamy w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Co roku na wakacjach jeździmy nad morze, nasze polskie morze. Wolałabym jakieś egzotyczne klimaty ale niestety mam ma problemy z tarczyca i taki pobyt na morzem gdzie jest duża ilość jodu bardzo jej pomaga. W Dębicy należałam do wolontariatu i raz w tygodniu przeważnie w piątek chodziłam na świetlice przy parafii i pomagałam dzieciom odrabiać prace domowe. To zadania było nielada wyzwaniem gdyż niektóre dzieci były bardzo odporne na wiedzie i prośby. Jednak się nie zniechęcałam. Mój brat nauczył mnie cierpliwości. Moim ulubionym kolorem jest kolor liliowy ogólnie zwany przez wszystkich fioletem jednak nie lubię tego określenia jest mało precyzyjne. Lubię rano pobiegać gdy na dworze jest ciepło. Nie lubię sportów zespołowych. To by było na tyle. Dziękuję za uwagę.

5 Arkusz kalkulacyjny

6 Hiperłącze Życiorys : Urodziłam się 10,06,1992 w Dębicy. Mieszkam aktualnie w Krakowie a na stale w Dębicy. Studiuje towaroznawstwo na uniwersytecie ekonomicznym w Krakowie. Uczęszczałam do szkolny muzycznej w Dębicy w klasie skrzypiec. Uczęszczałam do przedszkola miejskiego w Dębicy nr 12 a następnie do szkoły podstawowej im. dębickich saperów nr 9 w Dębicy. Mam pięcioro rodzeństwa : 4 siostry i jednego brata. Maturę zdałam z zadawalającym dla mnie wynikiem. Bardzo lubię zwierzęta dlatego też w domu opiekuje się kotką Grażyną, pieskiem Clintonem oraz rybką Felą. Wszystkie te zwierzęta mam nadzieje że są szczęśliwe. Mój brat co prawda troszeczkę się nad nimi znęca czasami ale rodzice tłumaczą mu że źle robi. Mieszkamy w domu jednorodzinnym na pobrzeżach miasta. Co roku na wakacjach jeździmy nad morze, nasze polskie morze. Wolałabym jakieś egzotyczne klimaty ale niestety mam ma problemy z tarczyca i taki pobyt na morzem gdzie jest duża ilość jodu bardzo jej pomaga. W Dębicy należałam do wolontariatu i raz w tygodniu przeważnie w piątek chodziłam na świetlice przy parafii i pomagałam dzieciom odrabiać prace domowe. To zadania było nielada wyzwaniem gdyż niektóre dzieci były bardzo odporne na wiedzie i prośby. Jednak się nie zniechęcałam. Mój brat nauczył mnie cierpliwości. Moim ulubionym kolorem jest kolor liliowy ogólnie zwany przez wszystkich fioletem jednak nie lubię tego określenia jest mało precyzyjne. Lubię rano pobiegać gdy na dworze jest ciepło. Nie lubię sportów zespołowych. To by było na tyle. Dziękuję za uwagę.DębicyKrakowietowaroznawstwouniwersytecie ekonomicznym w Krakowieszkolny muzycznejprzedszkola miejskiego w Dębicy nr 12szkoły podstawowej im. dębickich saperów nr 9 w DębicyMaturękotką Grażynąpieskiem Clintonemrybką Feląmorzeegzotyczne klimatytarczycajodu dzieciomprecyzyjnesportów zespołowych

7 Kolokwium


Pobierz ppt "Prezentacja Autor: Katarzyna Kapustka KrDZTo 1012b."

Podobne prezentacje


Reklamy Google