Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KLUB WŁÓCZYKIJA W NASZEJ SZKOLE. W naszej szkole w ramach rozwijania naturalnej potrzeby ruchu u dzieci prowadzimy” Klub Włóczykija”. Zajęcia odbywają.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KLUB WŁÓCZYKIJA W NASZEJ SZKOLE. W naszej szkole w ramach rozwijania naturalnej potrzeby ruchu u dzieci prowadzimy” Klub Włóczykija”. Zajęcia odbywają."— Zapis prezentacji:

1 KLUB WŁÓCZYKIJA W NASZEJ SZKOLE. W naszej szkole w ramach rozwijania naturalnej potrzeby ruchu u dzieci prowadzimy” Klub Włóczykija”. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Naszym głównym celem jest wdrażanie do aktywnego trybu życia oraz kształtowanie odpowiedzialności za własne zdrowie. Poprzez nasze zajęcia uczniowie uczą się również systematyczności, wytrwałości i tolerancji wobec innych. Na nasze „wędrówki” zapraszamy również rodziców uczniów i mieszkańców naszej miejscowości. Maszerując razem promujemy aktywność fizyczną w naszym środowisku poznając walory krajobrazowe najbliższej okolicy.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21


Pobierz ppt "KLUB WŁÓCZYKIJA W NASZEJ SZKOLE. W naszej szkole w ramach rozwijania naturalnej potrzeby ruchu u dzieci prowadzimy” Klub Włóczykija”. Zajęcia odbywają."

Podobne prezentacje


Reklamy Google