Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dlaczego Perfect NDF SA ?. Dzisiejsze oczekiwania Klienta wobec Doradcy Ubezpieczeniowo-Finansowego Uczciwość Rzetelność Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dlaczego Perfect NDF SA ?. Dzisiejsze oczekiwania Klienta wobec Doradcy Ubezpieczeniowo-Finansowego Uczciwość Rzetelność Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm."— Zapis prezentacji:

1 Dlaczego Perfect NDF SA ?

2 Dzisiejsze oczekiwania Klienta wobec Doradcy Ubezpieczeniowo-Finansowego Uczciwość Rzetelność Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm Oferta na bazie „otwartej architektury”, uwzględniająca rozwiązania oparte na produktach wielu firm Program umożliwiający wprowadzanie modyfikacji w czasie bez strat finansowych dla Klienta Specjalizacja Dodatkowe zadanie wynikające z wiedzy Doradcy: Uświadomienie Klientom korzyści płynących z dobrze wykonanej usługi ubezpieczeniowej oraz znaczący wzrost oszczędności Klienta, przede wszystkim jako źródło przyszłego dochodu na emeryturze.

3 Dzisiejsze oczekiwania Pośrednika - Doradcy Możliwość uzyskania określonego poziomu dochodów w oparciu o: Rzetelny, klarowny i przewidywalny biznes Przyjazne otoczenie biznesowe otwarte na potrzeby Doradcy Realną wizję stabilnej pracy w przyszłości, niezależnej od zmian zachodzących u Partnerów Biznesowych Zawsze aktualnej i zgodnej z potrzebami rynku oferty Narzędzi zwiększających skuteczność i konkurencyjność

4 Równowaga interesów wszystkich „stron” DORADCA KLIENT FIRMA

5 Powody dla których warto z Perfect… 1.Stabilność finansowa – od wielu lat na rynku 2.Dobra marka na rynku, uznany partner dla TU. 3.Pełna oferta produktowa, w tym specjalne produkty na wyłączność 4.Obsługiwany portfel ponad wielu tysięcy Klientów 5.Partnerska formuła współpracy 6.Skuteczne narzędzia wspomagające sprzedaż 7.Gwarantowana ochrona prawna dla Klientów 9.Unikatowy system pozyskiwania nowych współpracowników oraz agencji w postaci premii rekrutacyjnej dla doradców za pozyskanie nowych współpracowników i agencji 10.Telefonia IT dla placówek 11. Plany sprzedażowe pod własne cele finansowe i potrzeby

6 Partnerski program współpracy Możliwość specjalizacji. Doradca może specjalizować się w określonej dziedzinie produktów bądź pracować wyłącznie na określonym rynku. System zabezpieczeń socjalnych 1.Utrzymanie dochodu poprzez dziedziczenie portfela (od poziomu Specjalisty) (portfel przekazujemy członkowi rodziny, który jest gotowy aktywnie wykonywać zawód Doradcy). 2.Opieka finansowa nad Rodziną w przypadku śmierci Specjalisty. (Perfect wypłaca Rodzinie prowizję przez okres 12 miesięcy).

7 Partnerski program współpracy 3.Opieka finansowa nad Doradcą w przypadku choroby, niezdolności do pracy od poziomu Doradcy. (w przypadku niezdolności do pracy Doradcy, obsługę Klientów przejmuje Perfect. Doradca otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne przez okres do 12 miesięcy). 4.Utrzymanie dochodu Konsultanta po jego przejściu na emeryturę (od poziomu Konsultanta) (powyżej poziomu 200 obsługiwanych kompleksowo rodzin, Perfect umożliwia Doradcy, nawet po jego przejściu na emeryturę, dalsze utrzymanie wypracowanego przez siebie dochodu. 5. Zabezpieczenie Doradców i ich Rodzin - Ubezpieczenia Grupowe

8 Konkurencyjność Perfect na rynku Nie oferujemy sprzedaży produktów, lecz usługę opierającą się o zasady i gwarancje Perfect Planu.

9 Korzyści wynikające z pracy w formule niezależnego Doradcy 1.Skuteczniejszy dostęp do rynków 2.Skuteczność w umawianiu spotkań i finalizowaniu umów 3.Odmienne postrzeganie Doradcy przez Klienta 4.Utrzymanie Klienta i jego rodziny na wiele lat 5.Wyższe dochody przy porównywalnym nakładzie pracy 6.Mobilność w sytuacjach zmian na rynku 7.Koncentracja na usłudze, a nie sprzedaży produktowej 8.Możliwość crosselingu w ramach jednej struktury 9.Narzędzia do wieloletniej współpracy z Klientem 10.Weryfikacja jakości pracy dla Doradcy i Klienta

10

11 www.perfect.pl

12 Customer Relationship Management (CRM)

13 Folder Potrzeb, Karta Klienta

14 Projekt Rozwiązań

15 Inne narzędzia

16 Premia rekrutacyjna Każdy Współpracownik ma prawo, za pomoc w zrekrutowaniu kandydata na Doradcę do: Premii Rekrutacyjnej 7 % jego wynagrodzenia z tytułu zawartych umów w 1 roku pracy. (kandydat otrzymuje prowizje zgodną z Planem Kariery) Gdy Współpracownik pomoże w rekrutacji 3 osób, w dowolnym czasie, nabywa prawa do Gwarantowanej Premii Rekrutacyjnej Czyli otrzymuje 7% wynagrodzenia z pierszorocznej sprzedaży od każdego z kandydatów przez cały czas współpracy z Perfect.

17 Dochody pasywne System dochodów pasywnych, stanowi bardzo ważny element zabezpieczenia finansowego Doradców. Pozwala po stosunkowo krótkim okresie czasu, zapewnić sobie, stały, określony dochód niezależny od tzw. nowej sprzedaży. Zapisy w umowie, jakość umów, dają Nam Wszystkim szanse na spokojnie, budowanie stabilnego biznesu bez względu na sytuację na rynku.

18

19


Pobierz ppt "Dlaczego Perfect NDF SA ?. Dzisiejsze oczekiwania Klienta wobec Doradcy Ubezpieczeniowo-Finansowego Uczciwość Rzetelność Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm."

Podobne prezentacje


Reklamy Google