Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1. Bóg mnie kocha i ma wobec mnie wspaniały plan..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1. Bóg mnie kocha i ma wobec mnie wspaniały plan.."— Zapis prezentacji:

1 1. Bóg mnie kocha i ma wobec mnie wspaniały plan.

2 2. Człowiek jest grzeszny i oddzielony od Boga.

3 1. Bóg mnie kocha i ma wobec mnie wspaniały plan. 2. Człowiek jest grzeszny i oddzielony od Boga. 3. Jezus Chrystus jest jedynym Bożym rozwiązaniem problemu winy człowieka.

4 „Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną”. Ap 3,20

5 Miejsce wiary w moim życiu wierzę, że Bóg istnieje

6 Miejsce wiary w moim życiu wierzę, że Bóg istnieje wierzę, temu co Bóg objawił

7 Miejsce wiary w moim życiu wierzę, że Bóg istnieje wierzę, temu co Bóg objawił wierzę w Boga, któremu zaufałem

8 Miejsce wiary w moim życiu „Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie” osiągniesz zbawienie” (Rz 10,9) (Rz 10,9)

9 AKT ODDANIA SWEGO ŻYCIA JEZUSOWI Jezu, dziękuję Ci, że mnie kochasz! Wierzę, że umarłeś dla mnie na krzyżu, aby pokonać mój grzech i dać mi wolność, która przynosi pokój. Chcę jeszcze bardziej poznać Ciebie. Wybieram dziś życie z Tobą, by pójść drogą, którą mi wskażesz. Pragnę żyć dla Ciebie i bardziej niż swoją - Twoją wolę wypełniać. Oddaję Ci swoje życie, plany, marzenia, to co we mnie dobre i to z czym sobie nie radzę. Jezu, proszę, zostań już na zawsze moim jedynym i wyłącznym Panem. Prowadź mnie, bo nie chcę błądzić, chodzić bez celu, ale chcę żyć tak, jak Ty chcesz abym żył. Ogłaszam Cię dziś Panem i Królem mojego życia. Amen.


Pobierz ppt "1. Bóg mnie kocha i ma wobec mnie wspaniały plan.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google